Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden nő végzettséghez köti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő végzettséghez köti, hogy vkinek piros v zöld lámpát ad? Az ilyenek szerint az az életrevaló aki lenyomott egy nehéz egyetemet?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő...
2018. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szüleidnél is ezt látod, vagy mi?


Nem kéne általánosítani. Akkor most én is általánosítsak, hogy minden pasit csak a szex érdekel, semmi más?


Én végeztem fősulit, párom nem. 5 éve együtt vagyunk.


Egyébként nem végzettség alapján ítélik meg az embert először, hanem KÜLSŐ + BELSŐ = egy kerek egész!!!!

2018. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Nem minden nő. Szerintem inkább a diplomások között fordul elő olyan, akinek fontos, hogy a párjának legyen diplomája.
2018. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%
Nekem sokkal jobban bejönnek a kétkezi munkás férfiak.
2018. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem muszáj az egyetem, de egy 8 általánost végzett emberrel hadd ne álljak le.
2018. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
42%
Ja. Persze lol. Diplomás legjobb barátnőmnek autószerelő a barátja. Másik párosnál még érettségije sincsen a férjnek-mégis értelmes a férfi, sőt. Műveltebb, mint pár évfolyamtársam.
2018. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én pl nem
2018. febr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

Ismerek ilyen nőket, de alapvetően a többség azért szerencsére nem így gondolkodik.

Aki netán mégis diplomához kötné azt, hogy kinek ad zöld lámpát, azoknak csak azt tudom mondani, hogy én ismerek életképtelen diplomásokat, akik nem találnak semmilyen állást és a szüleikkel élnek, meg ismerek olyanokat, akiknek nincs semmilyen végzettségük, mégis jó állásuk van. Én pedig 2 diplomával a hónom alatt mondom, hogy szart se érnek, ezektől teljesen független állásban helyezkedtem el és jól keresek. Szóval alapvetően többségében nem ezt látom a nőkön akikkel ismerkedem, hogy ez lenne fontos nekik. Nem hiszem, hogy ez lenne a társkeresés akadálya. Inkább azt látom akadálynak, hogy személyes ismerkedési lehetőségek egyre szűkülnek, neten pedig szinte képtelenség jó társat kifogni, mert ott a nők nagy része csak egófényezés és/vagy unaloműzésből van fenn, nekem nem egy csaj írta le ezt őszintén, amikor találkozóra hívtam. Persze vannak akik csak simán eltűnnek.

2018. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%

Én valamilyen végzettséget várok el. Nem kell diploma legyen, lehet szakma is, de egy érettséginél mindenesetre legyen több. Tapasztalataim szerint, aki ezeket megszerzi, általában már annyira életképes, hogy lehessen vele jövőt tervezni.


Az érettségin egy közepes képességű ember blöffből átmegy felkészülés nélkül. Akinek ez nem sikerül, szerintem primitív. Komolyan, nézzétek meg az elmúlt évek érettségi feladatait, konkrétan full sötétnek kell hozzá lenni, hogy a kettest ne tudd megszerezni.

2018. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9%

Nem tudom, én jártam egyetemre pár évet. Mindig 4 felett volt az átlagom, de soha nem diplomáztam le, inkább abbahagytam.

Az évfolyamtársaim tavaly végeztek. Én most végzettség nélkül ötször annyit keresek, mint ők jogászként.

Ha valamelyik nő ezért nem jön velem össze, semmi gond. Majd egy értelmesebb, kevésbé sablonosan gondolkodó hölggyel utazunk a Maldív-szigetekre évi kétszer, háromszor.

2018. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!