Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nincs sikerem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nincs sikerem tinderen, mert nálam sokkal jobb kinézetű nőket húzzuk jobbra csak?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla, ők az esetekben az ilyen Nagyon vonzó csinos lányok.


36 éves férfi vagyok és eddik egy barátnőm volt 26 éves koromban azóta sajnos semmi nincs, de egyszerűen nem tudok olyan nővel együtt lenni aki nem az esetem


2019. dec. 30. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, tíz éve egyedül, de jól van, élj csak tovább az álomvilágodban.

Én meg jól szórakozok a pasikkal tinderen, pedig nem is vagyok túl jó nő.

2019. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Férfiként nem érdemes nézegezni, hogy kit húzol.

Mindenkit jobbra. Első körben a nők választanak!

Aztán jössz te! A matchek közül te választod ki, hogy kinek írsz.

2019. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én se válogatok, hanem mindenkit jobbra húzok válogatás nélkül. Egyszerűen nem éri meg időt áldozni arra, hogy egyesével megnézzek mindenkit, mivel a nők csak nagyon kevés férfit húznak jobbra.
2019. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehettek ilyen igénytelenek te Jézus Atyaúristen... Mi az hogy mindenkit jobbra húztok..... Hát nézzétek már meg Milyen nők vannak ott a hetven nyolcvan százaléka hányinger.....
2019. dec. 30. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Most mit csinálod a kamu kiakadást? Egyébként emiatt a hozáállás miatt nem lesz senkid... és már bocs, de akinek 10 évig nem jött össze egy magányos milf vagy egy részeg csaj se az ne ossza már itt az észt. Ennyi idő alatt már rég rá kellett volna jönnöd hogy nem álomvilágban élsz. Nőlj már fel, ez nem az a világ.
2019. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

És? Attól, hogy valakivel párba állok, nem jelenti azt, hogy beszélgetnem vagy találkoznom kell vele.

Ez csak idő és energiatakarékosság.

2019. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Jól írják. Ffiként egyetlen működőképes stratégia van, mind Tinderen, mind a való életben: mindenkit jobbra húzol, aztan ami bejön, abból válogatsz.

Viszont azt meg be kell nyelned, hogy általában egy kategóriával lejjebb van a csaj, mint te.

2019. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, hogy mit vársz... azért annyi önértékelésednek lenni kéne, hacsak nem szeretnél magányosan meghalni, hogy végre leszállsz a magas lóról és nem csak a külsőt nézed... a jó nők nem valószínű, hogy veled fognak kezdeni


21/L

2020. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!