Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire abnormális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire abnormális, hogy egy 27 éves nőnek sosem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés
Alkalmi kapcsolata sem, szűz..

2019. dec. 30. 21:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
3%

Támogatom én is az ötletet, hogy idősebb férfival ismerkedjen!

48Ffi

2019. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
sok kiéhezett öreg hogy nyomul
2019. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%
30 éves nő vagyok és még soha nem volt semmilyen kapcsolatom. Abnormális vagyok akkor?
2019. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
25%
Elég furcsa dolog, az biztos. Ennyi év alatt lett volna már lehetősége bőven kapcsolatra, ha akart volna.
2019. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
34%
Itt bizony baj van, vagy csúszik a kuplung, vagy nem tudom, de valami lelki baja tuti lehet. Valami nagyon nem oké ott. Ha ezt megtudnám biztos szétmennék. Nekem egyszer volt 20-21 éves párom, aki szűz volt, akiről a szakítás pillanatában derült ki, hogy pszichopata és lelkisérült! Azt mondom, hogy, aki 20 éves koráig nem ütötte meg ezt a szintet, az szálljon magába, mert nem a körülötte lévőkkel van baj.
2019. dec. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%
Biztos csak önbizalomhiány? Egész véletlenül nem rondaság, esetleg nulla személyiséggel párosulva? Úgy valószínűbb. Egy sima önbizalomhiány ehhez nem elég, még férfiaknál sem igazán.
2019. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Simán elég hozzá az, hogy anno suliban nem ismerkedett, a melóhelyen meg csak nők vagy házas férfiak veszik körül. Ha nincs nagy baráti társasága, akkor azon keresztül sem tud ismerkedni, szórakozóhelyen meg alkalmi dugást keresnek a férfiak. Nem olyan elképzelhetetlen.
2019. dec. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as, természetesen nem vagy abnormális. :( <3 <3 <3



Az önbizalomhiány bőven rá tudja nyomni a bélyegét az egyén szociális kapcsolataira is, ismerkedésre meg pláne.


Köszönöm mindenkinek!

2019. dec. 31. 13:31
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem egy jó helyzet, de jobb, mintha azért erőltetett volna magára bárkit, hogy legyen már!

Nekem sok huszonéves lány panaszkodott már, hogy nem talál elfogadható pasit, és egyik se abnormális, üres, vagy ronda.

nYugger egyetemi ember vagyok, onnan ez a sok hír.

2020. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nincs ezzel semmi probléma. Így hozta az élet, nem kezdheti mindenki 13 évesen. Enegem pl. egyeltalán nem zavarna, ha ilyen hölgyeménnyel kellene ismerkednem. 32f
2020. jan. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!