Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen hol találhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen hol találhatnék olyan lányt akinek komoly szándékai vannak, megbízható, és őszinte?

Figyelt kérdés

Nem az én világom a bulizás, meg az össze vissza ismerkedés. Én egy barátnőt szeretnék akit tényleg szerethetek, és hosszú távra tervezhetünk és aki szeretne majd babát. Vannak a korosztályomban olyanok akik így gondolkoznak?

Eddig csak ilyen bulizós, felszínes, megbízhatatlan lányokkal találkoztam, de tőlük nem akarok semmit. Normális lányok nem tudom hogy hol vannak. Pedig Budapesten lakom.


2019. dec. 30. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik 22 évesnek sem lesz vonzó, ha már rögtön anyát keresel. Az emberek ilyenkor még össze vissza ismerkednek és legfeljebb egy laza kapcsolatból kialakul egy komoly.
2019. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én ilyen vagyok. 20 évesen a gyerekeim apját keresem, nem egy össze-vissza bulizós, kefélős kisfiút.
2019. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Mert aki össze vissza bulizik, az kisfiú.

Ez aranyos hozzáállás.

2019. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy te itt keresel.. Már többször írtál nekem. Nem írok vissza, mert te nem vagy őszinte, szóval ne várj el olyan dolgokat mástól, amit te sem tudsz nyújtani.
2019. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
BURN! XD
2019. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy itt. 20l
2019. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt. Sok az intró. Vagy hobbidon keresztül, minkában, suliban. Intrókat nehéz megszólítani.
2019. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lehet írni 22F Somogy
2019. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!