Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnek 50 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnek 50 körüli nők? Ismertek komoly társkereső oldalakat? Vagy valami más tipp?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Itt
2019. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha lenne férje, gondolom nem ismerkedne. Kérem, csak normális válaszok jöjjenek. Aki itt akarná kiélni a komplexusait, az keressen más kérdést és trollkodjon ott.
2019. dec. 27. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
1#es vagyok, most mi a baj?
2019. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Pl. a parom.hu, elittars.hu, randivonal.hu stb: segítenek felderíteni az átlagos színvonalat hozzád illő korú férfiból, kedves Kérdező. Meg kell tanulnod szűrni az érdeklődő-cunamit (és nem fennakadni a sok bepróbálkozón).


A célzottan társkereső programok (együtt főzés, kirándulás, táncklub stb) jobbak, kevesebb a törmelék: oda csak a komolyan motivált társkeresők mennek el.


Ha hobbid/kedvenc időtöltésed van, abba a tevékenységbe érdemes több energiát fektetni. Azonos érdeklődésű emberek közt hamarabb alakul ki vmiféle kapcsolat.


Remélem, segítettem. Sok szerencsét!

2019. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1es nincs semmi baj, te utánad írt még valaki egy nem idevaló kommentet, annak szántam azt amit írtam, de ma már nem láttam itt a kommentjét, lehet kitörölték?! 4-es köszönöm a válaszod, megnézem ezeket, milyenek. Amúgy anyukámról van szó, írja kerül fordul hogy milyen magányos, neki próbálok segíteni...
2019. dec. 28. 09:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Célzottan társkereső programok alatt mit értesz kedves 4-es? Nem igazan jutott el :D
2019. dec. 28. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:

kedves 4-es vagyok


Vannak olyan cégek, amik korosztályos bontásban összehozzák a társkeresőket, garanciát adva a nemek megfelelő arányára. Az, hogy ennek a szolgáltatásnak (együtt főzés, vagy kisebb kirándulás, közös kreatívkodás, társasjáték, miegyéb) ára van, az jó szűrő: csak azok a férfiak és nők mennek el ilyen eseményekre, aki komolyan gondolják a keresést. Egy dolog miatt még merem ajánlani az ilyen fajta eseményeket: akivel jól tudsz együtt dolgozni, akivel tudsz spontán illeszkedni, aki részt tud venni a csoport munkájában, nos, az az ember kell neked :)


Keress rá a neten pl. a főzőrandi szóra, több lehetőséget is találsz majd.


A másik ajánlatomat, hogy keress hozzád hasonló hobbijú emberek között, se hanyagold el. Lesz közös témátok, és a közös érdeklődés is fontos, ugye.


Kitartást és sok szerencsét!

2019. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. dec. 28. 11:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

négyes vagyok


Dönts jól és járj szerencsével!

2019. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!