Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet fiatalon teljesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fiatalon teljesíteni ilyen elvárásokat?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok, és jelenleg nincsen barátnőm. Szeretek ismerkedni, általában sikerül is közelebb kerülnöm egy-egy lányhoz, de a felénél mindig elhal a dolog, mert unalmas vagyok nekik. Mit tudok ez ellen tenni? A legtöbbjüknek olyan elvárásaik vannak, hogy: utazgatás, kalandok, vásárlás, legyen munkám, éljek az álmaimnak, azért kocsi se hátrány, legyen sok ismerősöm, találjam ki mire gondol, napi 90% figyelem, legyek rosszfiú de azért jó is, és értsek mindenhez is. Ezekhez még hozzájönnek a külsőségek, legyek helyes magas, stb.


Ezek egy átlag korombeli lány elvárásai. (Nem általánosítok, de akkor hol vagytok a kivételt erősítő lányok?)


Ezeket ki tudja teljesíteni? Akárhogy is nézem, a jelenlegi kis tyúkszaros életemmel ami így néz k hogy: felkelek, tanulok, eszek , edzek, tanulok, lefekszek, lehetetlenség. Kb. Időben ennyi fér bele egy napomba, a pénzről meg nem is beszélve, mert csóró vagyok. De akkor hol a kiút?



2019. dec. 31. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Vársz amíg 30 leszel, aztán jön a kánaán.
2019. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Úgy, hogy magasról teszel rájuk! Ne az ő szabályaik alapján játsz, hanem tudatosan hágd át őket.

De egyébként tényleg egyre anyagiasabbak a nők, még bő 10 éve sem volt így, amikor én kezdtem az egyetemet. Nem irigyellek titeket, pláne, hogy minden sokkal drágább is lett. Akinek ma nincsenek gazdag szülei, vagy egyéb forrása az ilyesmik finanszírozására, hogy hagyja a bulizást és tanuljon, sportoljon!


30f

2019. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Az is lehet, hogy rossz helyen keresgélsz, az egyszerűbb, de szerethető lányokat észre sem veszed. Tipikus pasi példa...kell a menő csaj, csak hát ahhoz virítani kell valamit.
2019. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
A helyzet az, hogy a 30-as, 40-es pasik is ugyanazokra a lányokra vágynak, mint te, csak többet tudnak nekik nyújtani. Tegyük fel elvégzed az egyetemet, lesz jó munkád, építed a karriered. 35 évesen lesz jó fizetésed, lakásod, kocsid, megengedhetsz magadnak drágább éttermeket, utazásokat. Ekkor a szintén 35 éves, dolgozó Jucikát fogod éttermekbe, utazásokra vinni, vagy te is a 20-onéves fiatal lányokat próbálod meg megszerezni? Akkor nem fog zavarni, ha a fiatal csajszi téged választ a csóró 22 éves helyett?
2019. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem, a legtöbbjüknek nincsenek ilyen elvárásai, csak te a típusribiken kívül nem vagy képes másokat meglátni.
2019. dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
#5 De sajnos a legtöbb csajnak ilyen elvárásai vannak, csak az alsóbb kategóriások jobb esetben rájönnek, hogy ők úgysem foghatják ki a maguk milliomos/jóképű/kigyúrt/sármos Christian Grey-üket, ezért hajlamosabbak megalkuvásra, és ideig-óráig elvannak az átlagosabb pasikkal is.
2019. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
De akkor mégsem az van, hogy a nők 20-on évesen a legértékesebbek? Akkor meg miért ne lennének magas elvárásaik, ha a férfiak szerint ők a legértékesebbek. Egy értékes férfi is a legjobb nőt választja, nem?
2019. dec. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Maximum a felszínes pasik gondolják azt, hogy a nők 20 évesen a "legértékesebbek". Mint ahogy a felszínes nők gondolják, hogy a "fullos" (lakás-autó-húszmilliós bankszámla) pasik a "legértékesebbek".
2019. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem, csak a legtöbb lány nem olyan kapcsolatot szeretne, mint egy kisnyugdíjas házaspár.... Én nem várom el senkitől, hogy bármit is vegyen nekem, bárhová is elvigyen, bármit is kifizessen, pont nem érdekel, hogy van-e kocsija vagy mennyit keres stb., de szeretnék fiatalon úgymond “élni” és nem azzal tölteni minden egyes napot, hogy egyetem után találkozunk, váltunk pár szót és lefekszünk aludni vagy ennél is rosszabb, ha csak telefonon írogatsz a másiknak, mintha távkapcsolatban élnétek. Nekem sincsen párkapcsolatom, de volt szerencsém egy-két randihoz és mindegyik kiábrándító volt ebből a szempontból. Én értem, hogy egyetemista nincsen eleresztve anyagilag, nincsen annyi ideje, tanulni kell stb., de nem értem, hogy miért ne lehetne elmenni pl. sétálni, kirándulni, enni-inni vagy akár szünetben nyaralni, ne adj isten külföldre. Nekem igazából ez nem szimpatikus... Első randin még elhívnak egy kávéra vagy sütire vagy moziba (ma már mondjuk ez is nagy dolog), aztán kész ennyi és vége, kb. az utcára nem akarnak kilépni többet. Nekem ez pedig nem szimpatikus.
2019. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is mindig így járok, pedig nem akadok le a kávé és mozinál mint a 9-es írta, túrom a Google-t a jobbnál jobb helyek után a közelben és azokat is bevetem későbbi randiknál. Jól fizető állásom is van szóval finanszírozva van minden. De külföldi utakat azért nem vállalok, ahhoz jobban meg kell ismernem az illetőt, csak az a bökkenő hogy addig sose jutunk el, mert pár hónap után elhal a dolog.


Tény hogy nincs egy baromi izgalmas életem mert rengeteget dolgozok de ami van azt próbálom maximálisan megélni. Ennek ellenére tök átlagos kinézetű lányok, pont ugyanolyan átlagos és unalmas élettel mint az enyém is léptek már le, látszólag ugyanazzal az okkal mint amiket te is felsoroltál. Fogalmam sincs mit kéne még itt tenni, kicsit én is úgy érzem hogy a mai világban mindenkinek csak a tökéletes(nek tűnő) Instagram császár felel meg.

2019. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!