Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30-as férfiak miért kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as férfiak miért kezdenek 18-25 éves nőkkel? A saját korosztályuk már nem elég jó?

Figyelt kérdés

2019. dec. 31. 17:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A 30-as csajok otthon babaznak/gyerekeznek a ferjukkel.
2019. dec. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem 30-asként az számít, hogy az a nő dolgozzon és képes legyen eltartani magát. És erre egy 25 éves már képes lehet.


De egy 18 messze nem és ki tudja hol köt majd ki

2019. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

Nézd Kérdező, amikor én 33/F voltam, és összejöttem a párommal, Ő 17/L. Mivel a mai napig együtt vagyunk, úgy tűnik, ez helyes döntés volt.

Nyilván a saját korosztályomban is lett volna számomra megfelelő nő, csak épp jó eséllyel tartós kapcsolatban/házasságban éltek. A maradék meg tényleg nem volt valami szívderítő, vagy tele voltak egyoldalú elvárásokkal, vagy semmi lazaság nem volt bennük, vagy gyógyíthatatlan karrierizmusban szenvedtek, vagy nem TÁRSAT kerestek, hanem a babaprojektjükhöz balekot.

2019. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 at__us ***** válasza:
100%

Egész egyszerűen van rá kereslet a 18-25 éves lányok

részéről, egyrészt mert "megérdemlik", gondolják...

a sok kényelmi dolgot, másrészt a férfi oldalról is

van igény rá, hogy egyszerű, anyagi juttatásokkal

"arassanak" és szép barátnőjük legyen a saját

korosztályuk már sok esetben kevésbé szép, magukat

elhagyó (főként anyukáknál figyelhető ez meg!)

nők helyett.


27/F

2020. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pontosan. Én, amikor megismerkedtem a párommal, ő 25 volt, én 32. Ez így teljesen jó. De ha 18 lett volna, az már gáz.
2022. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15, a világon semmi gáz sincs benne, ld #13. Egy 17-18 évesnél még bízhatsz benne, hogy nem akar 5-6 éven belül gyereket, lesznek közös éveitek, közös élményeitek kettesben - például. Szemben egy kortárs 30-assal, aki minél előbb szülni akar...
2022. jan. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!