Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha van egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha van egy srác, aki tökéletes lehetetne számomra, de ki vagyok égve lelkileg?

Figyelt kérdés

Külsőre sincs vele bajom, nagyon értelmes, normális, és még közös érdeklődés is van, mégis hezitalok, egyelőre csak beszélgetünk.


A szakításom óta valahogy annyira üresnek érzem magam1t. Bárkivel próbáltam randizni, szó szerint rettegtem, és úgy éreztem, én nem akarom ezt valójában.

Az exemet iszonyatosan szerettem, és bár már nem tudnék vele lenni, de valahogy csak nem akarok jobban lenni tavasz óta.


Mit lehetne ezzel kezdeni?

Ritkán találkozom ennyire normális sráccal. :/


24L


2020. jan. 2. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagy túl a gyászon. Barátkozz a sráccal, legyetek együtt sokat, és kialakul, vagy beleszeretsz vagy nem. Ne hülyitsd, mondd el neki mi a helyzet.
2020. jan. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudja, mi a helyzet. Azt mondta, ettől függetlenül nagyon szeretne megismerni.
2020. jan. 2. 08:27
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Akkor nosza ... jó lesz, kialakul. Legalább rájössz hogy nem csal egy rendes ember van a vilàgon.
2020. jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell fejest ugrani, nyugodtan lehet várni vele, ezt nem lehet siettetni. Tölsetek minél több időt együtt, barátként akár. Érezzétek jól magatokat, nem kell eröltetni semmit.
2020. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egyszerűen nem randiztam volna ilyen korán, amíg ki nem heverted az előzőt. Ha 2 év kell hozzá, akkor 2 év. Nem jó egyikből a másikba ugrani, meglesz a böjtje...
2020. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hülyítsd a pasit, te még mindig az exed után epekedsz, ez az új srác max. a hiúságodat legyezgeti az érdeklődésével. Ha tetszene, nem annyi lenne a véleményed, hogy "külsőre sincs vele bajom".
2020. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szavaidból az jön le, hogy te nem vagy még túl a szakításon. A szóhasználatod, fordulatok önkéntelenül is tanúskodnak erről.


Szerintem, így ne vágj bele mással, mert nem lesz jó vége. Úgy mondom tapasztalatból, hogy én is belekezdtem már úgy egy újba, hogy azt hittem, már túl tudtam lépni az exen, ám a gyakorlat megmutatta, hogy mégsem...

2020. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2020. jan. 2. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is inkább kiheverném előbb.
2020. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!