Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves lány vagyok, viszonyla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok, viszonylag érett (testileg, lelkileg). Van egy 16 éves srác, akivel most már 1 éve nagyon jóba vagyok, ismerem mint a tenyerem. A többit itt alatta találjátok. [szerintetek mit tegyek (belemenjek vagy ne) ]?

Figyelt kérdés
Eljutottunk odáig hogy járjunk. Viszont ő már többet akarna. én benne lennék a dologba,fel vagyok világosítva, felkészültem mindenre.Szerintetek nagyon korai? (Nem azért szeretném elveszteni mert az menő, hanem mert tényleg nagyon szeretem a fiút, soha nem használt ki, és megbízom benne)

2013. jún. 18. 14:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
ja, korai. de ettől függetlenül irigylem a srácot
2013. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
hiába vagy felvilágosulva mindenről ez még korainak bizonyul, én a helyedben nem tenném...ha úgy nézzük még gyerek vagy, maradj is az...ráérsz még bőven
2013. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nagyon korai. Nem vagy érett még sem testileg, sem lelkileg. A srác meg börtönbe megy, ha megteszitek és anyádéknak van egy kis esze...
2013. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ne csináld, mert bűncselekmény. Ráadásul erőszakosságnak minősítik. Bekaszlizzák a pasid, aztán alaposan meg lesz dugva a kis feneke a börtönben.
2013. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem kéne. Most együtt vagytok meg minden rendben megy na de azért mégis csak 13 vagy! Belegondoltál hogy előtted van még a legjobb éveid. Most belemenni egy ilyen kalandba aztán majd 1 év után szakítotok és nagyot koppanhatsz.
2013. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Testileg, lelkileg fel vagy készülve? Ezt nehezen hiszem egy 13 évestől...

ne szexelj még, kérlek. Őrizd már meg a fiatalságod még egy darabig, ez nagyon korai... menj a barátnőiddel ide-oda, de ne a pasizáson járjon már az eszed ennyi idősen könyörgöm. Várj még vagy 4-5 évet ezzel, nem sürget az idő.

Mikor olvasom ezeket a kérdéseket, azt sem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek...

2013. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

agyban kell felnőnöd, de sajnálom, nem tartasz ott, aki érett az ritkán kérdez, előbb gondolkodik, sőt utána néz, ha nem tudja megoldani utána kérdez,

Te sem tudod mit tegyél, ezért nem vagy érett, csak az hiszed, lelkileg főként nem

tudod mikor ismered, ha együtt töltenél vele éveket, azt is reggeltől estig, Te itt nem tartasz, vannak még sötét foltok,

egyenlőre ne tegyed, mert ez tény büntethető az ő részéről, ez csak tanács N

2013. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Igen, amit még akartam írni, ez egy fontos dolog. Az ember általában akkor kérdez, ha bizonytalan valamiben. Te bizonytalan vagy, nem tudod hova tenni a dolgot. Szóval még nem vagy érett, egy érett lány/nő már tudja, mikor van itt minek az ideje. Te nem vagy, az, és kész.
2013. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm 12 évesen vesztette el. Most ő a suli ribanca, és csak azért vannak vele a fiúk, hogy..érted.


Nagyon korai még! Várj vele minimum 2 évet.

2013. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Értem,és tökre logikus válaszok ezek,és az összeset megértem. Viszont Én úgy gondolom hogy felkészültem rá,és jónak látom a dolgot, ráadásul egy olyan emberrel akiben teljes mértékben megbízok,és mindenhol eddig azt olvastam hogy nem kortól függ az elvesztése,és akkor tegye az ember ha felkészült rá.!:) Ide pedig csak azért írtam mert más emberek véleményére vagyok kíváncsi! (Még várom a kommenteket!)
2013. jún. 18. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!