Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lelkileg sérült fiú?! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkileg sérült fiú?! Hogy segíthenék rajta?

Figyelt kérdés
tehát a volt barátomról van szó.. fél évig voltunk együtt az idő alatt szinte csak kihasznált semmibe vett, de nagyon megszerettem és van benne valami ami megfogott,ma beszéltem egy régi ismerősömmel aki már nagyon régóta ismerte mert osztály társak voltak 8 évig. és nekem azt mondta hogy a srác az menthetetlen, mert nagyon sérült, meg valószinüleg depressziós, és pszichologushoz kéne járnia.. nem mondta pontosan hogy miért, csak annyit hogy nagyon kihasználták a volt haverjai is, a volt barátnője is.. tehát mindenki.. már barátai is allig vannak, és azokse azok a tipikus legjobb haverok.. nekem is többször feltünt hogy szomorú, és nagyon sajnálom, de nem értem miért taszít el magától, mert már több lánnyal is megcsinálta hogy csak szexre használja..:/ és talán nem akar engemse közel engedni magához annyira hogy szeressen mert utána hátha énis azt tenném vele. de én más vagyok! és ki akarok tartani melette örökké mert nagyon szeretem és szeretni is fogom, jelenleg külön vagyunk, de szoktunk beszélni, nemtudom mit tegyek.. nem szeretném hogy ilyen legyen, azt akarom hogy boldog legyen:( hogy csináljam vagy hogy kezdjek hozzá?

2013. aug. 30. 19:15
1 2
 1/20 Christiano Ronaldo ***** válasza:
79%

"az idő alatt szinte csak kihasznált semmibe vett, de nagyon megszerettem"


Nem olvastam tovább, de valami a te fejedbe sincs rendben.

2013. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

"nem szeretném hogy ilyen legyen, azt akarom hogy boldog legyen:( hogy csináljam vagy hogy kezdjek hozzá?"


önkénteseket toboroznak a szír háborúhoz add be az önéletrajzát

2013. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát ha azt se igazán tudod h mibaja van úgy elég nehéz valakinek segíteni :O A másik pedig h nembiztos hogy tudsz vagy hogy akarja szóval lehet jobb ha kimaradsz ebből :$
2013. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

"Nem olvastam tovább, de valami a te fejedbe sincs rendben."


Nem olvastam el a kérdést, mert az egyik válaszoló szerint a kérdező fejében valami nincs rendben.

2013. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1.akkor ne olvasd. ahogy látom értelmeset sem tudnál írni:)

ui: nem azért szerettem bele amiért ilyen volt velem.. hanem már elötte megfogott benne valami, meg az első pár hónapba nagyon jól megvoltunk.. aztán utána jöttek ezek..

2013. aug. 30. 19:20
 6/20 A kérdező kommentje:
ne itt trollkodjatok már lécci..:/
2013. aug. 30. 19:21
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
te éppen most készülsz egy lófaxt mélytorkozni.
2013. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem adom fel !:D pacsi xD
2013. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
mi csajok ti miért akartok beleszarni más életébe örökké ?? majd ha segítség kell neki kér valakitől.
2013. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá mi van vele.
2013. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!