Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok akik szerint a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik szerint a férfi dolga megalapozni anyagilag egy kapcsolatot, hány százezres fizetéstől kezdve elég "alapos" nektek egy férfi?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
500.
2020. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Csajok akik szerint a férfi dolga megalapozni anyagilag egy kapcsolatot, az menjen a fenébe a véleményével együtt :D
2020. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%

1!

Van egy strici aki kb annyit keres hozzá mennél?

2020. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Valamit nem értek. Ebből a kérdésből süt, hogy te elítéled ezt a nézőpontot és ezeket a nőket. Akkor meg nem marha mindegy? Keress olyan nőt, aki nem így gondolkodik, aki szerint a közös életet közösen kell felépíteni.
2020. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
500, többség ismerős mérnök, kb ennyit keresnek, mindnek van párja.
2020. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Aberráltak itt a nok is férfiak is ezen az oldalon.Kèrdezo ki a Sz..T èrdekli hogy milyen fizetést vár egy nő tőled?Keresse meg magának.Olyan társat keress akivel passzoltak ès nem a penztarcad nézi.A kurv..át ès ri..ncokat hagyd meg a velük azonos értelmi szintén lévőknek. 33-f
2020. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Én vagyok az a ritka hülye, akit zavart, ha pénzes a pasi. Volt olyan akinél annyira, hogy inkább otthagytam. Nekem nem kellett, hogy a seggem alá toljanak dolgokat. Most a férjemmel ketten teremtünk magunknak mindent meg. És sokkal jobban tudom ezt értékelni, vele boldogabb vagyok. Szóval van ilyen hülye is. :P
2020. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Kb 300tól. De a nőnek is illik ennyit hozzátenni, ha normálisan akarnak élni!!

Ha meg a csaj el akarja tartatni magát, akkor azzal ne kezdj, úgyis a pénzes után fog rohanni...


Egyszóval, egy normális kapcsolatban mindkettőnek hozzá kell(ene) tennie.


29N

2020. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

# 8 ment a like


299/F

2020. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
csak ugye ezzel a 300 al is az a gond, ha állami alkalmazott egy pasas (rendőr, tűzoltó, stb), akkor 10 per 9 nem kapja meg a 250 feletti bért sem.
2020. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!