Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrettentő ha egy huszonéves lánynak sosem volt még senkie?

Figyelt kérdés

Sajnos gondban vagyok a kapcsolatokkal... Egy lány vagyok pár évvel a 20on túl és sosem volt még kapcsolatom. Sem baráti , sem szerelmi és sexuális sem ... Alapból nem jövök ki jól az emberekkel , szorongok társaságban és valahogy soha senkivel nem alakul ki semmi... nem merek ismerkedni mert annyira furcsa tudok néha lenni és soha sem kaptam még pozitív visszajelzést senkitől, inkább elutasítottak vagy semmibe vettek és ez mély nyomokat hagyott bennem. Nem sokszor agyalok ilyen dolgokon , de tény hogy megy az idő öregszem és néha belémvillan hogy nem jó ez így. Visszont ha azt mondom magamnak, hogy ok akkor most nyitott leszek és akarok is kapcsolatot valahogy rám jön egy érzés hogy nem ez lehetetlen , számomra nincs senki...

Szóval érdekelne hogy ha én tényleg ennyire azt érzem hogy nem tudok találni senkit akkor kell e a pártalálást eröltetnem ? Illetve titeket nagyon elrettent az egy lányban ha ennyire tapasztalatlan és magának való ?



2020. jan. 2. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem akarnál megfelelni senkinek, akkor nem foglalkoztatna ez a kérdés.

De miért akarsz másoknak megfelelni? Feltetetted már magadnak ezt a kérdést?

2020. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mert valami nem oké veled vagy testileg, vagy lelkileg, vagy mindkettő. Vagy csak csúszik a kuplung.
2020. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
5%

Szia

Írj rám privátban tudok neked bevált tanácsokat adni. 20/F

2020. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Részleges személyes érintettség okán, első körben nekem nem lenne probléma egyik fentebb írt dolog sem. Az idő minden mást eldönt. Idővel kiderül, mennyire találjuk meg a közös hangot, mennyire illünk össze. 29/F
2020. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Abszolút nem gond.

A tapasztalatlanságod akár még előny is lehet. Manapság ritka az olyan lány akin 20-on éves korára nem ment át egy hadseregnyi férfi... Tudom ez így durva megfogalmazás és eléggé ki is van sarkítva, de tényleg jellemző manapság ez.

Múltkor beszélgettem egy 17 éves lánnyal, alapból nicns vele semmi gond, de elmondta, hogy idáig 16!!! férfivel (fiúval) volt dolga szexuálisan. Szerintem ez nagyon durva és biztosan nem akarnék tőle ezek után semmit.

Az, hogy nem kaptál pozitív visszajelzést nem jelent semmit. Legtöbben szerintem nem dicsérgetik csak úgy a másikat.

Illetve valószínűleg rossz helyen élsz, rossz körökben mozogsz, vagy pont az a baj, hogy nem mész sehova, nem csinálsz semmit. Próbálj meg kimozdulni és eljárni valahova. Biztosan nem fognak levegőnek nézni elvégre nő vagy. :D

2020. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem hallgass és tedd azt amit a szíved és lelked diktál, lényeg legyél békében magaddal.

Ha meg valaki tetszik valakinek, akkor az illető úgy is eldönti majd és odamegy amikor érzi. Én úgy vagyok vele, hogy teszem a dolgomat, figyelek másokra és magamra és majd Isten segít nekem mi kell mikor.. hova menjek, ki jöjjön stb.

Így nem aggódom túl.. lehet magamnak való leszek, de az sem baj.. lényeg, hogy te is legyél békében magaddal.. az élet majd hozza, bízz magadban és a gondviselésben és ne gondold túl a dolgot ...

2020. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A Tapasztalatlanságod egyáltálán nem gond, de azért masztizhatnál, vagy mutathatnál némi érdeklődést a szex felé, hoyg mire oda kerülsz, tudod, könnyebb legyen.

Ne próbálj meg senkinek megfelelni, első, hogy fogadd el magad, úgy ahogy vagy! Pont ez a kor az,ahol már nem nagyon apsz majd pozitiv visszajelzéseket, pl 1. osztályban még ha egyest ír a gyerek is puszilgatják, megdícsérik csokit adnak neki, 5.ben már elvonják a csokit 9.-ben már le is tolják, 14.-ben csak akkor kap pozitív visszajelzést, ha valamit kitűnően csinál. Ebbena korban vagy most. Merj ismerkedni, élni, barátkozni, légy érdeklődő, picit nyitottabb és ha ír egy pasi ne zargasd el! ;)

2020. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem annyiból nem zavarna egy ilyen csaj, hogy én is pont ilyen vagyok, szóval elméletben sok közös lenne bennünk. Kivéve a sose volt kapcsolat részt, de azok se voltak hosszúak, úgymond a végén akkor is mindig "elutasítottak".


Valamint amit 5-ös írt, ez lehet előny is. Egyszer találkozgattam egy 19 éves csajjal, gondoltam neki biztos nem volt még senkije, aztán kiderült hogy már neki is. És még rosszabbá tette a helyzetet hogy eléggé meggyalázták, kihasználták, és még túl se tette magát rajta. Pedig mennyivel boldogabb lettem volna ha olyan mint te, hogy nem volt senkije előtte. Egyrészt akkor tiszta lapokkal indult volna, meg mert jó érzés lenne ha valakinek én lehetnék az első kapcsolata, és biztos sokan vannak még így vele.

2020. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Nincs max életkorhoz kötve szüzesség elvesztése, első párkapcsolat.

Akinek nem tetszik, azzal nem kell foglalkozni.


Csak vigyázz!

Vannak, akik direkt a szűz lányokra hajtanak. Pl. valaki megtudja rólad, hogy még szűz vagy. Csak azért akar összejönni veled, hogy utána dicsekedhesen ezzel. Előadja a hős szerelmest, megfektet, utána se híre, se hamva.


Nem azt mondom, hogy ne adj esélyt senkinek. De jól gondold meg, hogy kivel állsz össze.

2020. jan. 3. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem rettent el senkit, viszont szépen lassan változtatnod kellene ezeken a dolgokon és elkezdeni barátkozni, ismerkedni.
2020. jan. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!