Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől változhatott meg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott meg ennyire a lány viselkedése?

Figyelt kérdés
Interneten beszélgettem egy ideje egy lánnyal. Sokszor korán reggel már írt nekem amikor én még aludtam. Nagyon szerettem vele beszélgetni. Sokszor írta nekem, hogy alig várja, hogy személyesen is láthasson.Az egyik nap felvetette azt, hogy szívesen talakozna velem személyesen. Nem utasítottam vissza. Majd befejeztük a beszélgetést mert tanulnia kellett. Azt írta nekem, hogy még fogunk beszélgetni. Utána két nap múlva írtam neki és hiába látta az üzenetemet semmire sem válaszolt pedig mindet látta. Azóta sem válaszolt nekem. Mit rontottam el?

2020. jan. 4. 18:57
 1/4 Hellmano ***** válasza:
59%
Csak unatkozott és erre kellettél neki, ez ilyen majd megtanulod, hogy ne pazarolj sok időt olyan emberre, aki csak unalomból beszélgetett veled, viszont élőben soha nem találkozna... 2.-3. beszélgetés után ezután hozd fel, hogy folytassuk élőben, mert neked ez nem pálya neten csiripelni, ha elutasít, akkor legalább megspóroltál pár óra felesleges kört.
2020. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%
pocse volt nuni helyett
2020. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De volt, hogy telefonon felhívtuk egymást és úgy beszélgettünk. Többször is. Ezt nem értem, hogy hirtelen meg így viselkedik. Mikor többször is mondta nekem, hogy találkozni akar velem.
2020. jan. 4. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet közben megismert mást.
2020. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!