Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sajnálja rám vagy miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálja rám vagy miért változhatott meg? 18/L

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan 2 ève együtt vagyunk ès nagyon szeretjük egymást , az látszik. :) Viszont az utóbbi pár hónapban megváltozott egy pontban amit nem èrtek. Mèg pedig úgy tűnik,mintha sajnálna rám bármit is. Akkor kezdődött mikor másfèlèvre kaptam tőle egy jobb minősègű fülhallgatót èn is vettem neki ajándèkot azt oda is adtam viszont az anyukája elkezdte nekem már akkor mondani ,hogy ne vegyek/vegyünk egymásnak semmit, mert mèg gyerekek vagyunk ès nem keressük meg az árát. De hát csak egy ajándèk ,akkor nagyon elszomorodtam ,mert már egy hónapja vártam ,h odaadjam. Azóta a barátom is azt mondja ne költsünk a másikra. A szülők befolyásolták vagy ő döntött így tènyleg? Èn úgy szeretem ,ha meglephetem legalább fèl èv, 1 èv szülinap ès az ilyen ünnepeken. A múltkor pèldául elmentünk fagyizni ès eddig mindig vagy èn vagy ő ,de meghívtuk egymást most nagyon kellemetlen volt előre engedett ès kèrdeztèk a fiatal fagyi eladók : Egybe fizettek? Ès mi csak álltunk egy percig ès nem tudtuk mi legyen. Vègül èn fizettem ki. Meg règen rendeltem neki tokokat netről 1-2 ezrekèrt ès mindig mint ajándèk adtam oda neki ,nem kèrtem tőle el pènzt. Ő már azt is elkèri ,ha rendel nekem 253 Ft-ert ès pontosan kikèri. Règen együtt pizzáztunk mindig azóta már nem is merem mondani neki akkor mindig ugy volt h hol èn hol ő hivott meg. Ami a legrosszabbul esett ,hogy már lefeküdtünk ès ő vette mindig a gumit. Azóta eljutottunk odáig ,h felèbe füzetjük ès nem èrtem mièrt ,de mindig 3 db-osat veszünk pedig (szerintem) a 12 db-os jobban megèri.. Ès erre azt mondta ,hogy ő most nem akar rászánni. Egyszerűen sajnálja rá. De aztán vègül 3db-osat sem vettük ,mert úgy alakította a dolgokat ,hogy ne menjünk boltba ,hanem találkozzunk nála egyből. Úgyhogy lehet èn látom rosszul a helyzetet meg nem azt akarom ,hogy vegyen nekem draga dolgokat (nem is szokott meg èn sem neki) csak ilyen kis aprosag neha ,h ne azt mondja h neki nem kell semmi meg ne koltsem a penzemet :( mert mikor elmentem nyaralni akkor is kiakadt h miert vettem neki szuvenirt. (700 ft ertekeben....)

Anyagilag az ő családja: elèg jól áll közèpszinten felüli szerintem

Az èn családom : közèpszint ,nèha ezen alul



2015. aug. 16. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy elég kellemetlen helyzet. Véleményem szerint nem az a gond, hogy sajnálná a rád való költekezést, hanem szülei befolyásolják mindezt. Főleg azért is gondolom így mivel írtad, hogy a 2 év alatt eddig nem volt ilyen gond, csak miután a barátod anyukája felhozta ezt a "ne költsetek egymásra" dolgot. Azért szerintem beszélj erről a barátoddal, és kérdezd meg ezt tőle.
2015. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez ne haragudj de nevetséges, egy srácnak élveznie kéne ,hogy ilyen fiatalon is férfi tud lenni értem ez alatt azt ,hogy fizet egy kávézóban ha rendel neked valamit természetesen nem kéri el az árát és a többi... Persze ha két éve vagytok együtt akkor normális igen ha a lány olykor kezébe veszi a dolgokat, de nekem ez is nehezemre esne. 18 évesen viszont rémesnek találom ,hogy nem mentek el dolgozni, akkor elkerülnétek a szülei kifogását. Az óvszerkérdés nálunk egyszerű egyszer én egyszer ő vesz 12 darabosat, ha nem akar szánni rá ő akkor erre biztos szánnak a szülei..:D
2015. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Dolgozni szivesen elmennènk ,de tanulunk

vár mèg ránk az èrettsègi, a nyáron elkezdtük a kreszt ès nyelvvizsgára is kèszülünk mindketten magántanárnál.

Szoktam èn is kèzbe venni a dolgokat ès nagyon gyakran meghívom, talán többször is ,mint ő engem ,mert ő nem mondja magától ,h menjunk el fagyizni ès ha már èn mondom nem fogom meghívatni magamat.

Csak az a baj ,h mára már a meghívásomat se akarja elfogadni.

2015. aug. 18. 22:52
 4/7 anonim válasza:
A leírtak alapján nagyon gyerekes lehet a barátod , sőt olyannyira ,hogy csak sajnálni tudlak olyan dolgok terén amik összetartják a kapcsolatotokat. Lehet azt csinálni ,hogy nem vesztek egymásnak semmit , nem hívjátok meg a másikat mindent magatoknak fizettek, de előbb vagy utóbb kiborulsz amiért ennyi férfiasság nincs a barátodba ,hogy egy fagyira meghívjon. Itt nem arról van szó ,hogy mire hív meg meg ,hogy miért , egyszerűen csak arról ,hogy azt kellene neki mutatnia ,hogy őt nem érdekli a pénz főleg nem ilyen pár száz forintok és egyáltalán nem sajnálja rád ( kihangsúlyozom ,hogy nem azt kellene mutatnia hogy ő mennyit költ, mert akkor azt hallgathatnád hogy ő mennyit költ rád.. stb.) Én már csak az egyszerűség kedvéért is kettőnknek fizetek nem külön-külön..
2015. aug. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Előző vagyok: Hozzátenném még azt ,hogy én érezném magam rosszul, ha valahol megkérdeznék ,hogy "egybe vagy külön?" és azt mondanám vagy a barátnőm ,hogy külön... első randin esetleg, ott is csak azért hogy ne higgye azt senki ,hogy a tenyeremen akarom hordozni
2015. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy èvig nálunk is minden így működött :(:( mindegy a lènyeg ,hogy èrzem ès tudom hogy szeret ès remèlem ,hogy ezen a tèren vissza kapom a règi barátomat ès a szülei sem mondják meg kölcsünk -e egymásra:( Csak lehet, hogy a bizalom miatt csinálja ezt ,hogy majd ha több ideig leszünk együtt csak nem èrtem ,h egy 200Ft-os fagylalt miatt is minek kell ilyenen kellemetlensèget okozni.
2015. aug. 22. 00:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta? Fent vagy még?
2016. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!