Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ő hány pontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő hány pontos férfi? Ha nekem, átlagos szürke egér nőként, ilyen az ideàlom, örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 4. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Számomra olyan 1 és 2 között, de nem szeretem a pontozást. Dehogy maradsz egyedül. Ilyen hapsi még akkor is összejöhet, ha 100 kiló vagy :’D
2020. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A szememben ő is átlagos pali. Talán kicsit jobb, 10-ből 6-7.
2020. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinek más a szép :)

Nekem nem tetszik az arca, a szeme. Olyan fura. Kb 7/10 :)

2020. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10/8
2020. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem rossz pali. 10/7.
2020. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Ooo ez a 90 nap jegyesség. A lány egy k.csög.😁

Szerintem ez egy átlagos pasi, nem egy megközelíthetetlen álomférfi. Tehát simán összejöhet egy hasonló kaliberű.

Te pedig nem vagy átlagos szürke egér.😉

2020. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Ettől klasszisokkal jobb vagyok. 🙂
2020. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Neked és minden társkereső hölgynek üzenem, hogy szerintem a férfiideálokhoz nem feltétlenül érdemes ragaszkodni. Egyedül maradni pedig, csak azért, mert valaki nem talál pont olyat magának, amilyen az ideálja, végképp nem érdemes. Igenis nagyon meg lehet szeretni valakit akkor is, amikor első ránézésre nem tetszik túlzottan, és őmellette is lehet teljes, kerek életet, boldog kapcsolatot építeni. Én két példát is tudok a környezetemben, ahol a nőnek a férfi kezdetben egyáltalán nem tetszett (a kettő közül az egyikben annyira nem, hogy nem is akarta az első randi után soha többet látni), s végül mindkettőből tartós, harmonikus párkapcsolat lett. Le merem fogadni, hogy rengeteg nő párkapcsolati élete válik a túl korai döntéshozások, merev elutasítások miatt szükségtelenül boldogtalanná. Szinte megmagyarázhatatlan, hogy miért nem adnak legalább néhány találkozást azoknak a férfiaknak is, akik elsőre nem felelnek meg az elképzelt ideálnak, bár alapvetően teljesen normálisak. Inkább otthon álmodoznak tovább a nagy Ő-ről. Az efféle álomkergetésnek a boldog kapcsolatok esélyének elszalasztása lehet az ára. Márpedig az Élet tapasztalataim szerint valódi esélyt a nőknek és a férfiaknak sem ad sokat.
2020. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenre mondanám, hogy szürke egér férfi
2020. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 7-8. Inkább 7. Jó pasi, de kell a kémia is, hogy megfogjon a személyisége
2020. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!