Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, átlagos férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, átlagos férfiként hogyan emészted meg, hogy senkinek sem kellesz?

Figyelt kérdés

26 vagyok, átlagos külsővel, átlagos élettel: egy kisvárosban élek és dolgozom, egyedül albérletben, nulla haveri körrel.

Online ismerkedek hónapok óta. Nincsenek hú de mekkora igényeim a nőkkel, de akiben megfog valami az vagy már nem is aktív tag, vagy szimplán nem ír vissza.

Ha élőben akarok ismerkedni, szinte minden nő "elérhetetlennek" mutatja magát, citromba harapott arcok, flegmaság mindenhol.

Úgy érzem már tudnék nyitni egy komoly kapcsolatra, de lassan megértem, hogy én hiába vagyok nyitott, ha rám nem kíváncsi senki.

Rengetegen kapcsolatban, aki meg nincs annak van "dugópajtija" stb.

Sokszor elképedek, milyen lányok vannak milyen srácokkal..és bár először szánalomból, később magamon röhögök hogy én meg még ennyire sem vagyok képes, pedig ettől a gyerektől sokkal jobban nézek ki.

Légy szíves ne írjatok olyanokat, hogy barátkozz, legyen hobbyd ilyenek. Sok mindent próbálok meg tenni, pénzt, és időt nem kímélve, de alighanem a fejemben vannak gondok.

A gyerekkori cimboráim olyan "tanácsokat" adnak hogy legszivesebben a szemükbe röhögnék. Hosszú évek óta kapcsolatban vannak (4 év, 10 év) és ha hallanák magukat...vagy kikerülnének a mostani ismerkedési szférába..nem tudom meddig bírnák.

Felfogni azt, hogy már már egy csúnyább nőnek sem vagy elég jó, mert ő is tőled még jobbat megkap.



2017. máj. 16. 11:47
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
52%
Költözz nagyvárosba.
2017. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
96%

Én évek óta nem tudok meg ismerkedni senkível!

Szar érzés magányosan élni.

Próbálok bele törődni,de nem egyszerű!

2017. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi jogom tanácsot adni neked, de én azon el mentén éltem, hogy ami nem megy ne erőltessük.

Ha nem jön a kapcsolat, akkor nem jön és kész.

Megemészteni ezt nem könnyű, mert az ember akaratlanul is arra gondol hogy nem elég jó... és hiába mondom, hogy ez nincs így, akkor sem fogsz hinni nekem.


Szóval én azt mondom, hogy életnek vannak kiszámíthatóbb területei, hobbi, karrier, etc. arra kell fókuszálni. Te legyél továbbra is aki vagy. A nőkeresést tedd parkoló pályára.

Szerintem ha lefoglalod magad és törtetsz a célod felé egyszer valaki hozzád fog csapódni.


A párkeresés nem egy könnyű téma, akkor sem ha jóképű vagy és akkor sem ha csúnya. És kiszámíthatatlan. De csináld azt amiben örömed leled, alakítsd úgy az életed, hogy boldog legyél benne.

2017. máj. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
Nagy hátrány, hogy kisvárosban laksz
2017. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

talán egyetlen célom, hogy találjak valakit akivel boldog lehetek.

de kezdek túl látni ezen.

Az elv nem rossz, de nem hiszem hogy megoldás, ha hátradőlök élek ahogy élek, és várom hogy lesz valami.

ha nem teszek semmit semmi se fog változni!

Nagyon vágyakozom nagyvárosba. De itt a munkahelyem jelenleg (kopp kopp) jól fizet, és cserébe hát a 8 órából jó ha 3-4 et dolgozom egy nap. A többi kb szabadidő. Plusz azt csinálom amit szeretek.

Tudom, hogy valamit valamiért, de nagyon fájó szívvel hagynám ezt itt.

2017. máj. 16. 12:09
 6/48 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?
2017. máj. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kiszámíthatatlan, itt is rutint kell szerezni, mint minden másban és jönnek az eredmények. Persze ez egy nagyobb városban könnyebb. De a kérdés alapján nekem az jött le, hogy nincs igazán életed és egy nőtől várod, hogy majd értelmet ad neki, ami már alapból egy kudarcra ítélt hozzáállás.


"Sok mindent próbálok meg tenni, pénzt, és időt nem kímélve, de alighanem a fejemben vannak gondok."


Pl. miket teszel meg?

2017. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Egy kiegyensúlyozott kapcsolat igenis kiteljesíti az életet.

miket teszek meg: edzeni járok, uszodába, futni, van hogy egyedül be-beülök egy pubba itt a városba (azért itt is van 2 nívósabb hely), vagy elmegyek discoba a környékbeli helyekre, jobb híján ezt is egyedül.

2017. máj. 16. 12:23
 9/48 A kérdező kommentje:
tehát nem az van hogy ülök a szobában és várom hogy becsöngessen az a nő akit szeretnék.
2017. máj. 16. 12:24
 10/48 anonim ***** válasza:
85%
Nem teljesíti ki, egy hasonlattal élve az életed egy hatalmas torta, egy nő pedig max. a tejszínhab a tetején. Torta nélkül mi értelme lenne a tejszínhabnak?
2017. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!