Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők által elvárt folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők által elvárt folyamatos fejlődés valamit az állandó célok és azok elérése megröviditi a férfiak életét?

Figyelt kérdés
Ugye azt tanultuk hogy a korai halálozás elősegíti az állandó stressz és leterhelés valamint a megterhelés.... na most ahhoz hogy a nők által elvárt folyamatos fejlődésnek megfeleljél Nyilván egy állandó hatással, stresszel jár ez a dolog.
2020. jan. 4. 23:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%

irodai munka miatti stressz? rövidíti valószínűleg


elmész edzeni / lefogysz? valószínűleg nem rövidíti

2020. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%

Ez akkor terhelés, ha nem belülről jön a késztetés. A nők olyan pasit preferálnak, aki nem miattuk ilyen, hanem maga miatt és belülről jön neki az érzés, hogy fejlődjön és minden nap úgy keljen fel, aznap is tesz valamit, amitől jobb lesz.


De ha ettől hamarabb meg lehet halni mégis, akkor írok gyorsan egy végrendeletet, mert én meglehetősen jó vagyok ebben és szeretem csinálni. Azért is várom el.

2020. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

ésszel kell kiválasztani, hogy mi az, amiben tényleg meg is akarsz felelni


csak a nők miatt ne csinálj semmit

2020. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%
Férjemnek volt 3 nagybátyja. A legidősebb megnősült, feleség, 2 gyerek szép kertes ház, jól fizető munka, normális egészség. A két fiatalabb nem nősült meg, otthon maradtak az anyjukkal, eléldegéltek a fizetésükből, hiszen 3 felől jött. Nem haladtak semerre, nem törekedtek jobbra. Aztán anyuka nyugdíjas lett, majd meghalt, ők meg ott voltak a szar fizetésükkel. Egyre többet jártak kocsmába, alkeszok lettek, végül segélyeken éltek, és 60 éves koruk előtt meghaltak. Nekem is van egy unokatestvérem, aki agglegény, és postásként dolgozik több, mint 20 éve. Őt sem érdekli, hogy haladjon az életben.
2020. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Csak azért írom ezt a dolgot mert jelenleg egy párkapcsolatban vagyok és családot tervezünk a párom elvárja hogy egy bizonyos összeget megkeressek, na most ehhez keményen kell dolgozni minden nap teljesen le vagyok fáradva, le vagyok terhelve és fáradtanjövök haza. A munkahelyen állandóan stresszelek és társai ezért gondolom csak ezt a dolgot
2020. jan. 4. 23:29
 6/34 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a gyerekhez pénz kell, ha normális szülő akarsz lenni. Nem tudtam, hogy ez neked újdonság. Ha annyira stresszel ez a dolog, akkor ne vállal gyereket. Ha 2 óra alvás és 4 óra bőgés után kellnezt csinálnod, az jobban fog stresszelni ;)
2020. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
40%

hagyd ott a p1csába


tényleg megér neked ennyit, hogy nedves helyre kerülhessen néha a farkad?


(bár házasság / gyerekek után úgyse lesz szex, marad a zsémbelés és az érzelmi manipuláció)

2020. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
70%
Kérdezd meg a szüleidet, mennyibe került nekik, hogy téged felneveltek. Aztán nézd meg boltokban a babacuccok árait. Persze, az anyagiak mindkét szülőnek dolga normális esetben, bár az egyik fél kevesebbet fog keresni a gyerek születése után egy darabig. Amúgy én magamtól is elvárom a folyamatos fejlődést, és vannak céljaim, amiket igyekszem megvalósítani. Céltalan ember számomra nem partner.
2020. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%
Ha családot akarsz akkor sajna többet kell dolgozni.Gondolj bele,veled együtt 3 embert kell majd eltartani éveken keresztül.Ebből a szempontból a nőnek sokkal könnyebb dolga van.Ezek a dolgok sok stresszel járnak máshol is.Lehet normális,könnyebb életed is,de akkor majd nem lesz család.Te tudod hogy mi a fontosabb számodra.
2020. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%
Biztos, hogy akarsz családot, kérdező? Én ezt a helyedben még egyszer átgondolnám.
2020. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!