Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire egészséges ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges ha egy magyar, fehér férfinek roma származású lesz a párja?

Figyelt kérdés
Egy kollégám egy becsületes,nyugodt srác(kicsit kövér,nemnagyon talált eddig barátnőt),most összejött egy olyan igazi nagyszájú roma lánnyal). Féltem a srácot,hogy nem lesz jó vége.
2020. jan. 5. 13:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egy ismerosom hasonlo cipoben volt,csak O egy tipikusan szep fiu-aki amugy rondanak erzi magat-,es 5 evig volt eggyutt egy ilyen novel.. hat az elso ev meg oke volt,de ami azt kovette azt nem kivanom senkinek.. lehet elore rendes a lany,meg hazias,talpraesett,gondoskodo...de egy kis ido mulva ugy is elojon az a tipikus ciganyos viselkedes..az anyazastol elkezdve a rak egye meg a beledig stb... a fiut is mar egy olyan szintre lehuzta hogy hihetetlen.. mar nyilvanosan szidtak egymast masok elott..
2020. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem egyértelmű kérdés. Mire gondolsz egészség alatt?


Utódnemzés szempontjából valószínűleg egészségesebb, mint egy cigány-cigány vagy fehér-fehér kapcsolat, hiszen eltérőbb a genetikai állomány, ami csökkenti az utódnál genetikai rendellenességek előfordulását. Persze a cigányok sem cigányok már. Valószínűleg nincs olyan roma ember, akinek ne lenne az elmúlt néhány száz évből legalább egy európai felmenője.


Kultúra szempontjából féltheted.

Magyarul beszélnek, magyarországon élnek. Mindenkinek lehetnek szar szülei, szar családja, és ezáltal rossz tanult viselkedésmintái. Nem hinném, hogy a haverod ebben jobban áll, mint a lány. A srác is igénytelen, ha kövér, meg a lány is, ha nem vigyáz a szájára. Szerintem összeillenek.

2020. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
Mivel én fehér pasas vagyok nem bánom, sőt felőlem rendben.Úgy állok ehhez a sztorihoz mint mikor valaki előttem áll a cukrászdában de nem abból vásárol amit én néztem ki
2020. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Először is ne általánosíts. Vannak normális romák is, nemcsak olyanok, akik büdösek, mocskosok és nem tudnak viselkedni. Sajnos kisebb számban, de vannak normálisak is, akik betudtak illeszkedni és dolgoznak, rendesek, ismerek ilyeneket. Magyarok közt is vannak hazudozók, szemetek, csalók, tolvajok. Már a 21. században élünk könyörgöm. Illene már tudni, hogy nem a származás, bőrszín teszi az embert, nem szabad általánosítani, hanem csak az egyént kell nézni és rohadtul unalmas már ez a sok rasszista kérdés. És mi van akkor, ha nagyszájú? Magyarok közt is akad nagyszájú nem is kevés. Bár gondolom kevésbé zavarna a nagyszájúsága, ha magyar lenne. Másodszor. Miért ütöd bele az orrod a másik dolgába? Ha a srác jól el van ezzel a lánnyal, akkor had legyen vele. Nem a te dolgod. A véleményedet elmondhatod neki, de itt vége a te szerepednek. Felnőtt ember, eltudja dönteni, hogy mit akar és kivel. Nem értettem ezt sosem, hogy miért akarnak az emberek mindenáron beleavatkozni a másik ember életébe, döntéseibe. Had csináljon már felnőtt ember létére azt, amit akar. Harmodszor. Miért ne lehetne ez a kapcsolat "egészséges"? Ismerek egy párt, ahol a férfi magyar származású, a nő roma. Mit ad Isten? Tök jól meg vannak. Nem ment a vita, hogy jaj az egyik roma, a másik magyar a családok közt sem. Tök jó a két család viszonya és nyáron megszületett az első közös gyerekük, aki egészséges és nagyon szép, mosolygós kisbaba. Sőt van még két ilyen roma-magyar pár a környezetemben. Az egyik pár 3 éve együtt vannak és bár szoktak vitatkozni, de nagyon szeretik egymást és együtt tervezik a jövőjüket. Szeretnének összeköltözni és gyereket vállalni, mindkét fél becsületesen és keményen dolgozik, hogy megvalósíthassák a terveiket. A harmadik pár már idősebb generáció. Ők is összeházasodtak, együttélnek és van 3 szép gyerekük. Ebben a kapcsolatban pedig inkább a magyar fél az a mindenbe beleszólok típus, sokan nem is kedvelik ezért. Már több, mint 20 éve házasok és nagyon jól megvannak. Szép házuk van, szépen öltözködnek, a gyerekeik is rendesen járnak iskolába semmi probléma nincs. Szóval, mint az én példáimból is láthattad egy ilyen vegyes házasság is tud nagyon jól működni, ha a két fél összeillik és valóban szeretik egymást.
2020. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Kerdesekkel teli ***** válasza:
40%

Teljes mertekben egyetertek veled #14es

En is le lettem pontozva amiert nem tudok azonosulni ezzel a rasszista eletfelfogassal..

Szerintem ez is a buta emberekre vall,hogy nem tudnak elkovetkeztetni az ember borszinetol,egyik osztalytarsam is roma volt,de nala okosabb,tisztessegesebb,jopofabb embert a mai napig nem ismertem meg,komolyan lepjetek mar tul ezen,hogy lehettek ennyire fejlettlenek??

2020. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Pedig ez a jövő, keveredni fognak ők is.

Egyre többen járatják középiskolába és egyetemre a gyerekeiket, élnek a társadalmi normák szerint, szülnek maximum két gyereket.

2020. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
Ismeretségi körömben van ilyen, megismerte fél évvel később már terhes volt a csaj, jelenleg harmadik gyerek jön. A srác már menekülne, jelenleg a harmadik gyerek dns vizsgálata a téma, mert váltig állítja, hogy egy éve már nem nyúlt a nőhöz. Szóval érdekes jelenség, mert nem történik előre lépés ez ügyben, de válni akár.
2020. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

14 és 16. Off de én is jártam főiskolára ahová több okos értelmes és szép roma lány is. Sőt egyik a lakótársam volt.(én egyedül pasi+exem+3lány). Mint lakótárs inkább jobb volt mint a többi lány,de rosszabb nem.

Lediplomázott elsőként 5 ünk közül. Hazament vagy msc után ment haza....? És a család rokonság vissza taszította a gödörbe. Nem a nővel van sokszor a baj hanem a rokonsággal.

Randiztam egy lánnyal diplomás Mcp aktivista. Exétől volt egy gyereke,meg 2 féle nemi baja. Otthon 2 szobás bérházban úgy aludtak 4en egy ágyban egy szobában női szoba. Másikban 1 ágyban 3 férfi.

2020. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
A fehér fiú csendes, a barna cigány lány nagyszájú. Az ellentétek vonzzák egymást. Egészséges is lehet a kapcsolatuk, mint minden más emberek kapcsolata.
2020. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A roma lányok nagyon ragaszkodóak, túlságosan is. Ha beleszeret a kollegádba, nehezen, vagy sehogyan sem tud megszabadulni tőle. Ha srác szakítani akar, nem lesz egyszerű.
2020. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!