Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire egészséges ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges ha egy magyar, fehér férfinek roma származású lesz a párja?

Figyelt kérdés
Egy kollégám egy becsületes,nyugodt srác(kicsit kövér,nemnagyon talált eddig barátnőt),most összejött egy olyan igazi nagyszájú roma lánnyal). Féltem a srácot,hogy nem lesz jó vége.
2020. jan. 5. 13:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Hát nekem sajnos nem sok jó tapasztalatom van velük. Volt 1 roma nő a cégnél,és érettségie volt,dolgozott is ,nem volt igénytelen külsőre meg ilyesmi ,magyar férje volt,2 gyerekük. 28 éves volt de ott a cégnél az nem dugta meg aki nem akarta(volt 20-52éves korig csak 6 férfit tudok akikkel lefeküdt,volt,hogy egyszerre többel is). Az férjének persze kuss volt a neve, ha valami nem tetszett neki,rögtön leordította mindenki előtt a férjét. Megtiltotta a férjének,hogy a szüleit,testvéreit látogassa... Na ilyenekért féltem szegény srácot...
2020. jan. 5. 18:41
 22/23 anonim ***** válasza:
69%
#19 Én meg az ilyen gondolkodású embereket végezném ki, mint amilyen te vagy.
2020. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, ne sértődj meg, de akkor is azt gondolom, hogy neked ehhez semmi közöd. Felnőtt ember mindkettő és azt csinálnak, amit akarnak. Maximum a kollégádnak elmondhatod a véleményed vagy hogy mitől óvod, de ennyi. Nem biztos, hogy ez a lány is ilyen, de ha mégis, akkor is a kollégád döntött úgy, hogy egy párt akar alkotni vele. Te nem jönnél össze roma lánnyal ő meg igen. Mindketten felnőtt emberek vagyok és eltudjátok dönteni mit akartok. Ő így döntött és kész. Ha ez a lány is olyan, hogy elnyomja, becsapja a másikat, akkor is a kollégád a hibás, hogy ezt teszi vele, mert hagyja illetve nem ismerte ki eléggé vagy ha mégis kiismerte és látja milyen, mégis vele marad akkor is így járt. Ha ez a lány nem rendes, becsapja, kihasználja, elnyomja és ő ezt eltűri, akkor ne haragudj, de nem tudom sajnálni a kollégádat. Felnőtt ember, ráadásul férfi, álljon ki magáért. Ne a kollégáknak, barátoknak kelljen megvédeni.
2020. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!