Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők (aki értelesebb, azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők (aki értelesebb, azok szinte mind) nagy része státuszilag maga felett keres párt és többségükben találnak is? Tehát egy ápoló nem szívesen jön össze egy másikkal, hanem az orvossal? Vagy egy fodrász inkább kezd sikeres vállalkozóval?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 22:24
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
De kapásból vagy 40 nőt tudok a közelemben, akinek nem volt elég egy másik pl tanár v bölcsészférfi, hanem keresett egy gyógyszerészt vagy gépészmérnököt. És találtak is, ez a komoly.
2020. jan. 5. 22:26
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Igen!
2020. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%
Soha ne kerülj kórházba...
2020. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudok kivételt, de az arányokat tekintve valóban így van többségében.
2020. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlenül ilyen egyszerű a dolog. A helyzet az, hogy ÁLTALÁBAN az emberek maguk fölé akarnak választani, csak sokaknál korlátozottak a lehetőségek. A 120 kilós Irén és 120 kilós Pistika is szívesen jönne össze valami modell milliomossal, de esélyük sincs rá.

A nőknek ilyen téren alapvetően több a lehetőségük, mert a pasik nagyon nyomulnak és kisebbek az elvárásaik. A státusz meg nem csak abból állhat, hogy valakinek mi a szakmája. Ismerek bérminimumos mérnököt és milliomos kőművest is.

2020. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Én két középiskolában tanítok és egy egyetemen vagyok óraadó, de az itteni nők (mindkét helyen)nem ebben a szegmensben szereplő férfit választottak. Azért mondtam 40 et, mert kb annyit ismerek a közelemben. Vezető gyógyszerészekkel, közgazdász szakemberrel, építőipari vezető vállalkozóval, rendőr alezredessel, szerkesztő újságíróval, és sok-sok villamos-gépészmérnökkel jöttek össze mind.
2020. jan. 5. 22:38
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Többnyire igen. Mint ahogy a férfiak is fiatalabb nőt keresnek. Mindenki a legjobbat akarja. A 45 éves orvos valószínűleg nem a 45 éves doktornőt preferálja, hanem a 29 éves nővérkét. Mindig kettőn áll a vásár.
2020. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a fontos egy párkapcsolatban. Vannak nők, akiknek csak a náluk jobban kereső vagy jobb státuszú férfi felel meg, van, akiknek nem. Nekem pl. volt olyan kapcsolatom, ahol az exem kevesebbet keresett nálam és kevésbé megbecsült munkát végzett - ezzel nekem egyáltalán nem volt gondom, nem amiatt szakítottunk (hanem mert motiválatlan lett a kapcsolat érzelmi részében, soha nem volt minőségi közös programunk, és úgy éltünk egymás mellett a végén, mint két lakótárs). Nyilván van az a szint, ami alá nem mennék, mert nem akarom, hogy bárki is lehúzzon vagy ki kelljen tartanom, keressen annyit az illető, hogyha ne adj Isten együtt élünk, ne engem pumpoljon és ne várja el, hogy én a saját minimális kényelmemből adjak le miatta (ez az én esetemben azt jelenti, hogy minimálbéressel már ellennék, ha jó a pénzügyi kultúrája és nem költi el az összes pénzét felelőtlenül... de amit én tudok adni, azért cserébe azt elvárhatom, hogy alkalmi segédmunkából élő, tartósan segélyen élő vagy munkanélküli, Bp-n fizikai közmunkát végző férfit visszautasíthassak - velük érzelmileg, hozzáállásilag sem találnánk meg a közös hangot).


Nyilván van olyan nő, akinek ez nem elég, nagyobb luxust akar... vagy mondjuk hamarosan gyereket szeretne, ahhoz nyilván több kell.

2020. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy mi a kérdés célja?
2020. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

6: És ezek státuszban fölötte vannak a tanárnak?...

Szerintem baromira nem!

2020. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!