Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a kiszemelt férfi egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kiszemelt férfi egész nap ír, odáig van állítása szerint, de délután valahova elindul és olyankor nem ír órákig az nem gyanús?

Figyelt kérdés
Tudom, túlzásba viszem a gyanakvást, de érdekelnek mások hasonló tapasztalatai.
2020. jan. 6. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Lehet meló van, haverokkal vagy családdal van. De lehet elindult valahová, majd bealudt. :D

Nem kell azonnal rosszra gondolni, de ha többször is előfordul, akkor kérdezz rá, hogy ez miért van.

2020. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ajándékot keres neked.
2020. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Én is ilyen vagyok. A hátam közepére sem kívánom a telefont. Ha tehetném, vissza is adnám a feltalálónak. Pl. tök idegesít, amikor netet kapcsolok és elkezd csipogni, mert jön a sok hülyeség, amit az emberek elméje okoz.
2020. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
54%

Én nekem speciel a mostani időjárásban lefagy a kezem, ha huzamosabb ideig van kinn.


Szerintem felesleges emiatt aggódni, perpillanat.

2020. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Az az egyszerű megoldás, hogy megkérded mit csinál, tőle személyesen és nem itt tőlünk, az miért nem játszik?
2020. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
...mert az logikus :D nő a kérdező ne feledjük, játszmázni mindig jobb.
2020. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet akkor végez a melóval és megy haza a családjához . Na jó,ez viccnek is rossz. Remélem nem olyannak kezdtél.

Viszont ha azért nem ír,mert pl. autóval van,vezet az úgy érthető. Én pl.az utcán utálok sms-ezni is.(nincs semmilyen közösségi appom) "bennszülött"vagyok,többre becsülöm a valós szemtől-szembe beszélgezést,vagy a telefonálást. Meg úgy egyébként a telefonnal baszkolódni.

2020. jan. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira odáig vagytok egymásért, miért lógtok egész nap a telefonon, hogy ez ki is meríti a kapcsolatot kettőtök közt?

Amúgy, honnan tudjuk, hogy ő mit csinál?

2020. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!