Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha ismerkedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ismerkedek, van hogy bejövök a kiszemelt nőnek, aztán mindent elrontok és ez szinte borítékolható? F30

Figyelt kérdés

Ha minden jól megy, akkor kezd picit fura lenni minden. Mármint ijesztő lesz az, akivel ismerkedek, máskor meg én tartom magamat elviselhetetlennek.

Vajon létezik olyan nő, aki ezeket elfogadná, ha őszintén elmondanám neki ismerkedéskor?

Próbálkoztam ilyennel, de utána esélyt sem kaptam.

Pedig alapból nem szokott a nőknek gondjuk lenni azzal, amilyen alapból vagyok, csak ez elront mindent.


És fura, amikor ismerkedésnek ezen a fázisán vagyok és jönnek a rossz dolgok, úgy élem át, mintha egy rémálom lenne, mármint folyton görcsöl tőle a gyomrom, szorongok stb.

Aztán amikor a nő kiábrándul belőlem, akkor olyan, mintha megnyugodnék tőle.


Eddig csak 2 kapcsolatom volt, mert csak ennyiszer tudtam átlendülni ezen a ponton.


Több pszichológusnál jártam már, kvázi semmit nem ér. Olyan dolgokra világítanak rá, amit én magam is tudok. Ettől még nem lesz jobb. Na meg azt mondják ismerkedjek, ezt is megteszem ettől sem jobb. Probálkozok, küzdök.


2019. nov. 6. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivan?
2019. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt valamilyen meghatározó negatív tapasztalatod korábban? Nincs benned túl nagy megfelelési kényszer? Vagy frusztráció? Ezek miatt szokott ilyen védekezési mechanizmus beindulni emberekben. Egyébként nyugodtan őszinte lehetsz, lehet utána ez a súly lekerül a válladról és gördülékenyebb lesz az ismerkedés.
2019. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Történt velem sokminden az életemben és azt is tudom, hogy ez az egész azért van, de ettől még nem lesz könnyebb ismerkedni.
2019. nov. 6. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmebeteg vagy sajnálom, erre nincs gyógymód
2019. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen baromságot, jézusom.

Mindenkinek vannak félelmei egy ismerkedés elején. Most ebből mit csinálsz akkora ügyet, mintha nem lennél normális?

Elmebaj, komolyan mondom. Amég nem tud orvos segíteni addig meg minek erőlteted? Nem csak a párkapcsolat körül forog minden.

2019. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!