Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én tapasztalom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tapasztalom úgy, hogy abszolút nem lehet beszélgetni/kommunikálni az ellenkező nemmel? Esetemben a nőkkel.

Figyelt kérdés

Bevallom sokáig neten ismerkedtem, nem azért, mert valami gondom lenne, hanem egyszerűn szerettem pl chatelni. Régebben félévente, vagy kicsivel több, vagy kevesebb idő után megismertem olyan lányt, aki valamit hozzáadott az életemhez, vagy barátnőm lett, kavartunk, vagy valami. Most meg kb a köszönés után meghal a beszélgetés, sőt.


Most h egyetemista vagyok (igaz levelezős, mert melózom is), már élpben is nyomom (előtte is nyomtam) de tényleg nem lehet a lányokkal beszélni és nem is érdemes. Katasztrófa.


De nem értem, miért van ez így? A közösségi média meg a többi retek az oka, hogy szitál az emberek agya? Vagy mi történt?


Nem azt mondom, hogy minden nővel lehetetlen egy értelmes párbeszédet folytatni, hiszen ez általánosítás lenne, de tényleg katasztrofális a felhozatal. És azt még nem is említettem, hogy vannak direktben rosszindulatú nők. Külön téma lenne.



2020. jan. 7. 19:08
 1/9 Hellmano ***** válasza:
86%
Szerintem csak te tapasztalod... hidd el a nők olyan csacsogósak csak annyi kell nekik, hogy bejöjjél nekik és lerázni se tudod őket annyit csacsognak (mondjuk én is nagy dumás vagyok :D)
2020. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Én egy csomó emberrel jókat tudok beszélgetni, férfiakkal és nőkkel is.
2020. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szeretek férfiakkal beszélgetni, mert többet látnak mindenbe, mondjuk hogy majd... "kavarunk". (Akármit is jelentsen.)
2020. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Tőled várják hogy szórakoztasd őket mert nekik egy önálló gondolatuk nincs. Aztán örülhetsz ha két szót sikerül kicsikarni belőlük.
2020. jan. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Jól látod, itt Mo.-n tényleg nem.
2020. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem sokkal nagyobb probléma, hogy manapság 24/7 bele vannak b***va a telefonjukba. Kondiban, szórakozóhelyen vagy az utcán, de állandóan azt a xart nyomkodják. Sokszor még füles is van, nehogy már valaki véletlenül leszólítsa őket.

32F

2020. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Nincs kommunikációs képességeik, se mondandójuk, se téma. Nem lehet elvárni tőlük semmit ilyen téren. Tapasztalom 0 agy élet esemény, vagy érdeklődési szándék
2020. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Éljenek a férfiriasztó telefonok!!!
2020. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én, lány létemre egész jól el tudok beszélgetni. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy kettőn áll a vásár...

Közösségben én figyelek arra, hogy ne telefonozzak (max ha tudom, hogy valami fontos eredményt várok..).

De tény és való, hogy az esetek többségében nem lehet hosszantartó, érdekes, normális kommunikációt folytatni. Ez szerintem azért is lehet, mert nincs közös téma, összhang vagy szimpátia.

Velem esett meg olyan is, hogy a szimpátia hiányának ellenére is próbáltam beszélni, de beoltott erre a fiú/srác//férfinek nem mondanám...(hallottam róla egyéb dolgokat is...)// Lehet, hogy ilyen, vagy hasonló rossz tapasztalatok is befolyásolják a másik nemet.

2020. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!