Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért visel sok kövér nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visel sok kövér nő rövid hajat, azért hogy abszolút ne legyen vonzó a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
A kövérség amúgy se vonzó, de szerintem a rövid haj sem , így kettő együtt borzalmas, azért vannak olyan duci nők akiknek szép hosszú dús hajuk van azt még talán el is tudnám fogadni...
2019. dec. 17. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Te így gondolod. Más meg másképp. Ne gondold annyira nagynak magad, hogy majd a te ízlésed lesz mindenki számára az etalon.
2019. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Amerikai divat
2019. dec. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
A rövid haj egyfajta lázadás is, legalábbis én úgy vettem észre magamon is. Ha egy nő rövid hajjal van, akkor azt jelzi, hogy ő nő, de nem akar megfelelni. Aki így is nőnek látja és vonzónak, na az az ő párja.
2019. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
A köverebbek izzadosabbak nehezebben megy a mozgas is a meteres hajmosas szaritassal együtt, a rövid hajba nem "fö"be es pikk pakk moshato szarothato praktikus
2019. dec. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

“szép, hosszú dús hajuk van”



Ja persze, mert akármelyik nōnek szép, dús haja lesz, ha nem vágja le... ne is beszéljünk azokról, akiknek hosszú, de töredezett, gyér hajuk van.. milyen szép lehet...ez az egyetlen titka, hogy ne vágja le a haját... te aztán nagyon sokat érthetsz a szépség ápoláshoz.

2019. dec. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Mert berohad a nyaka.

Mert nem tudja olyan sokáig felemelni a karját, hogy megszáritsa a haját.

Mert a malac fejét mégjobban kövériti.


Mert zsíros, és a haja is hamarabb zsirosodik. És a párnája is zsíros lesz.

2019. dec. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Na ezért, és ő büszkén vállalja, hogy kövér, mert kutyák játszanak a csontokkal.

Közbe meg 2 lépés után kifullad.

2019. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. De tudjuk itt minden kövér nők után rohannak a sportos sármos férfiak
2019. dec. 18. 07:50
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Ja, tényleg:D
2019. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem meg fiatal "férfi"-ként van hosszú hajam. Akkor nekem is kevesebb esélyem van a nőknél? Nem.
2019. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!