Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetséges egy férfi arcában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges egy férfi arcában valami olyasmi, ami esetleg taszítja a nőket csak olyan szóra se érdemes kategória és nekem nem esik le?

Figyelt kérdés

Engem nagyon érdekelnének ezzel kapcsolatban az őszinte válaszok.

Persze privátban tudok mutatni képet.


2020. jan. 7. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Engem pl taszit a büdös lehellett vagy feltűnő foghiány. Ilyenre gondoltál?
2020. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek nyilvánvaló hiányosságok.Elég vaknak kellene lenni hozzá,hogy ne vegye ezt észre valaki...
2020. jan. 7. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egyéni dolog. Ha valaki az aranyos fiúkat szereti, biztos taszítja mondjuk egy szúrós tekintet... Vagy valaki nem tud vonzódni egy pisze férfihoz, vagy fordítva egy markánsabbhoz mit tudomén. Mindenkit taszítson valami olyan nincs, olyan van hogy az összkép keveseknek jön be, de külön kiemelve egy részletet nincs általánosan taszító dolog, nyilván mindenben az ideális közép lesz ami a legtöbb emberhez kompatibilis. Szóval a média ideál az egy olyan arc, ahol minden tökéletesen aránylik. Ami érdekes, hogy nekem semmi sem aránylik semmihez és az ilyen tökéletes arányú arcok szoktak megtalálni sokszor. Jó van általánosan taszító dolog is szerintem, a nyúzott, egészségtelen, fáradt, rossz passzban lévő ember az nem vonzó senkinek, már így ez önmagában az fix. Na de mondjuk lehet ez sem igaz teljesen, mert lehet férfias, főleg a babaarcú hercegnőknek...
2020. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok “észrevétlen hiba van nem csak az arcon. Pl. testbeszéd tartás mimikai hanghordozás a szociális normák be nem tartása. Ez mind olyan amit az adott ember észre se vesz hisz neki úgy a természetes ahogy csinálja.

Van ismerősöm aki pl nem tartja be a személyes terem határait. Meg senki másét se. Hozzá ér emberekhez akikkel nincs olyan viszonyban olyan stílust enged meg ami nem oda illő. Vagy pl olyat is ismerek aki úgy beszélget hogy bele mászik a másik "aurájába". Aztán ahogy írták ott a tekintet. Van akinek mindig sötét morcos a tekintete vagy tök üres. Számomra mindkettő taszító. A hanghordozás és beszéd stílus is fontos mert lehet olyan a stílus ami sértő ha nem ismernek. Vagy irritálóan intonál valaki. Ilyet is ismerek szinte énekel beszéd közben.

Rengeteg ilyen "apróság van ami egyeseket zavarhat annyira hogy távolságot tartsanak.

2020. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt szerettem volna írni amit a 4-es. Nekem is van ismerősöm aki hangos, bele mászik a személyes teredbe, beszéd közben rengeteget gesztikulál szószerint hadonászik. Vagyok annyira jóban vele, hogy rászólok ha túlzásokba esik, de eleinte engem is iszonyatosan zavart.
2020. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!