Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes nettó 200...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes nettó 200 ezres fizetéssel próbálkozni egy ilyen nőnél?

Figyelt kérdés
[link]

2017. nov. 28. 18:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Látszik rajta, hogy értelmes kis nő, nem hiszem, hogy bárkit megalázna ilyen dolog miatt. Kérdésed alapján jobb ha hanyagolod, nem a fizetésed kevés hozzá, hanem az eszed.
2017. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Én egy sziával próbálkoznék.

2017. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A legrosszabb ***** válasza:
23%
Én nem tenném.
2017. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A legrosszabb ***** válasza:
24%
Sorry, elküldte közben. Szóval nem tenném. Lerí róla, hogy imád elit közegben mozogni, esténként a belvárosban portyázni, nyaranta külföldön tengerpartozni, Bécsben karácsonyozni, százezreket ajándékokra elszórni, s ha megtudná, hogy egy gyárban monoton robotolsz napi 12 órát ahhoz, hogy egyáltalán kenyérre jusson, szépen le is pattintana. A fővárosban nettó 200 lóf#sz. Ha már 350-400-at keresnél, akkor esetleg megpróbálhatnád, de amíg hulladék fizetésed van, felejtsd el.
2017. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak a fizudat tekinted kiindulási pontnak, akkor természetesen semelyik nőnél nem érdemes próbálkoznod. De te vicces vagy, van élettapasztalatod, tudsz kommunikálni, empatikus vagy, tudsz romantikus is lenni, és kész egy komoly párkapcsolatra, kész az elköteleződésre!


Jól tudom?

2017. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

#4 Te mindig ilyen negatív vagy?

Nem tudom, ez miért rí le egy ilyen kép alapján. Én is voltam már életemben puccos étteremben, de ez egyáltalán nem rendszeres nálam (kb. 2 évente egyszer van), viszont ha pont azt a képet látnád, amit ott fotóztam, akkor rólam is szövegelnél gondolom.


Ez a nő nem csak szép, de őszinte a mosolya is.

Sokkal inkább egy ilyen, mint egy bárgyú, aki kelletlenül nyúl hozzá mindenhez.


22/N

2017. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%
Egy kép alapján nem lehet erre válaszolni.
2017. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Ez lehetne akár egy trófea is, mitől lenne puccos? :D

A csajon sem gucci meg armani van szerintem, hanem egy sima kockás ing

2017. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Én is hasonlóan igényes és csinos nő vagyok, és a barátom nettó 220-at keres. Nem vágyom semmi extrém luxusra, a nyaralásokat és minden egyéb programot többnyire közösen fizetünk.

Ja, és nettó 200 nem feltétlen rossz fizetés, pl. egy pályakezdőnek (mint a párom).

2017. nov. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%
Ne a fizetéseddel próbálkozz, hanem az eszeddel (?) a humoroddal, a stílusoddal.
2017. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!