Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakoribb az otthonüllő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb az otthonüllő férfi, mint nő?

Figyelt kérdés

Én otthonüllős férfi vagyok, utálok utazni elmenni..

Amikor ismerkedek szinte az összes nő utazni szeret, mindig utazik, eljárkál barátokkal stb.

Lehet nem gyakoribb de én mégis így látom ezt mert vannak még hasonló otthonüllős férfi barátaim és ugyanazt tapasztalják..


2020. jan. 8. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
2020. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondolod, hogy gyakoribb?
2020. jan. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond, én is ismerőseim is ilyenek. A párom meg ezerrel szeret pörögni, menni. Tőlem mehet, pörögjön. Akkor baj van egy kapcsolatban, ha a másikat akarom rávenni arra amit én szeretek, ő meg nem.
2020. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ki kell, hogy ábrándítsalak, semmivel sem gyakoribb. Attól, hogy nem vagy meleg és csak a nőo aktivitását nézegeted, a férfiak sem másak... Ebben legalábbis.
2020. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%

En otthonulos ferfit se nagyon ismerek. Ki szamit annak? En szeretek eljarkalni olyan programokra ami erdekel, mondjuk havi 3-4 alkalommal maximum, mert tobb nem nagyon van egy honapban amire megeri idot es penzt aldozni, a fo hobbim meg a szamitogep ele kot, de megbolondulnek, ha abbol allna az egesz eletem, hogy munkahely-lakas es ennyi. A videki vagy kulfoldi utazasok meg neha egy kis extra kizokkenes a mindennapokbol, mondjuk egy evben 1-2 alkalommal.

Nem tudom, aki folyamatosan otthon akar ucsorogni a parjaval, az mit gondol, volt ilyen idoszakunk amikor nem mentunk sehova, mert sok volt a tulora, faradtak voltunk es nem volt idonk se penzunk, mert epp “kidobtunk” felmillio forintot valamire, hat a vegere mar megneztuk kb a letezo osszes filmet, kijatszottuk az osszes jatekot, es alig akadt mar beszedtema is a munkahelyi dolgokon kivul, mivel nem nagyon ertek egyeb ingerek minket. Hosszutavon azert eleg unalmas tud lenni az otthon ucsorges.

2020. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakoribb, a legtöbb ismerősöm otthonülő, férfiak és nők is, ha hívom őket, hogy jöjjenek velem valahova, akár egy országon belüli kirándulásra, csak addig lelkesek, amíg 1-1 ilyen kimenőm után mondogatják, hogy de szép helyen jártam, ők is mennének, de mikor ott az alkalom, hogy jöhetnének, akkor valahogy már alább hagy az érdeklődés, inkább ülnek otthon a tévé előtt, vagy elmennek sörözni/enni egy közeli beülős helyre. Magam teremtem meg egyébként a keretet, ráadásul egy ideje kutyával együtt megyek, szóval vele is pluszban tervezni kell, és ezek többnyire olcsó utak, nem sokcsillagos szállodák, tehát a pénz nem lehet kifogás.
2020. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ülő. Az üllő egészen mást jelent.
2020. jan. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Eddig 1 ilyen férfival találkoztam és az az apám.


Minden más férfi kering, mint libafos a levegőben. Soha sem voltak otthon/velem. Mindig ide-oda menntek, jöttek, állandó készültségben, hátha kell menni valakihez segíteni, szórakozni. Hátha akad valami kis munka...stb. Mindegy, csak ne otthon. Aztán meg volt szemkikerekedés, hogy hát miért nem működik a kapcsolat, miért hagyják el őket...

2020. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes a baráti, haveri, ismerősi köröm és nem látok nagy különbséget az arányokban. Nálunk mondjuk tényleg én vagyok a pörgősebb, utazósabb, de nem rángatom magammal a párom, ha nincs kedve valamilyen programhoz vagy utazáshoz, ilyenkor elmegyek egyedül vagy a barátaimmal, sose okozott konfliktust köztünk ez a különbség. Én megőrülnék, ha arra pazarolnám az életem, hogy otthon üljek, szeretek új dolgokat kipróbálni, új helyeket felfedezni, új élményeket szerezni, utálok pihenni, majd pihenek a sírban eleget. Soha nem vettem ki arra szabadságot, hogy otthon legyek, de a párom pl. minden évben legalább egy hetet arra vesz ki, hogy otthon pihenjen, kinek mi a prioritása, engem aztán nem zavar.
2020. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten pihentet az utazás, kirándulás, aktív hobbik, felfrissít, kikapcsol, kiránt a mókuskerékből. Viszont nekem is van olyan időszak, amikor inkább csak otthon vagyok, most az év vége ilyen volt, szortíroztam, selejteztem, kidobtam olyan dolgokat, amik már nem kellenek, és most jutott időm ezeket szelektálni, illetve ehhez az is hozzájárult, hogy megfájdult a lábam, és sérülés megelőzési és regenerálódási céllal nem terheltem rá. De az ilyen szabadság nálam ritka.
2020. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!