Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tènyleg baráti kapcsolatokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg baráti kapcsolatokon keresztül lehet a legkönnyebben párt találni? Más lehetőség?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok, hogy nem járok nagyobb társaságokba, ha a baràtaimmal vagyok, akkor oda nem nagyon férkőzik be más, csak elmegyünk valamerre, többen beszélgetünk egy kávé mellett ilyesmik.Viszont mindig azt hallom, hogy társaságban kellene ismerkedni, de így, hogy nem bulizunk, és nincsenek nagy haveri társaságok csak egy szükebb(nagyjából 5 ember) így nem igazán tudom, hogyan kellene ismerkedni.

23L


2020. jan. 9. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak az 5 barátodnak is van ismerettségi köre. Én hiszek abban,hogy ilyen módon alakulhatnak kapcsolatok, hiszen akár suliban vagy munkahelyen, rokoni, ismerettségi körben vannak egyedülállók.


Nem kell csak a szűk baráti körödben gondolkodni, párkeresésben segítségedre lehet sima csoporttárs ha tanulsz, munkatárs, ha dolgozol, ha sportolsz,vagy egyéb hobbid van,azáltal is ismerkedhetsz.

2020. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal nőként bárhol lehet ismerkedni, randit találni. Onnan meg már csak a két félen múlik.
2020. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehatasosabban olyan helyen lehet ismerkedni, ahova nem ismerkedni megy az ember. Pl egy vakrandinal sokkal jobb, ha elmesz pl egy tanctanfolyamra, egy fozotanfolyamra, egy spinning edzesre, egy szervezett varosnezesre, egy siturara, egy tarsasjatekos korbe, stb. Ott nincs kenyszer az ismerkedesre, de ha valaki szimpatikus azzal lehet beszelgetni, es az adott esemeny eleve ad egy temat az egesznek.
2020. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Így változik az, hogy hol ismerik meg egymást a párok:

[link]


Látod mi a jelenlegi állás (amerikai, de a trendek nálunk se lehetnek lényegesen másabbak). A netes ismerkedés mindent letarolt.


Nyilván a másik előretörő, a kocsma, étterem, kávézó, fesztivál, stb... ezek az extrovertáltak helyei. Valószínűleg nem.is.illeszbössze velük. Így nyilván nem feltétlenül érdemes velük.


Szóval amit mondani próbálsz, az is létezik. Inkább az a lényegesebb, hogy egy barátod ismerőse, vagy egy munkatársad ismerőse lehet az,akit így megismerhetsz, és akár párjelölted is lehet. És mondjuk baráti társaságban simán lehet az is, hogy összehoznak valakivel. Ők tudják, hogy ismerkednél? Most egy-egy összejövetelre simán elhívhatnak külsősöket, és ilyenkor „véletlenül” egymás mellé ülhettek, megismerkedhettek. Nincs semmi kötelező dolog. Csak ennyi. Aztán folytatjátok, ha akarjátok...


Nekem még hiányzik a grafikonról az, hogy hobbin-közös érdeklődesen keresztül. Bár manapság ez is többnyire online történhet. Akár egy facebookos csoportban.

2020. jan. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem szerencsés baráti körön belül ismerkedni. Ha szétmentek és csúnya szakítás játszik, akkor valakinek mennie kell a társaságból.
2020. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a hobbik, amik szocializálódást igényelnek is nagyon sokat tudnak segíteni. Pl tánc, főzőtanfolyam, csoportos órák egy edzőteremben stb.
2020. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hulyeseg,kinos,meg eroltetett.
2020. jan. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!