Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a videóról meg alapból erről a jelenségről?

Figyelt kérdés

Aki nem tud angolul a videó címe: "Kifizettem a barátnőm főiskolai tandíját."

Nézzétek meg a reakcióját és a pasi többi videóit is. Mit gondoltok erről a jelenségről?


https://www.youtube.com/watch?v=_6UxJYGj9mI


Tényleg ennyiből áll egy párkapcsolat, hogy ezt meg azt veszek, megadok a csajnak, cserébe biztosítja a szexet meg a társaságot? ...miközben féltékenységi rohamokat elfojtva belülről őrölve próbálom nyugtatni magam, hogy szeret és soha nem csal meg. Mert akkor nekem soha nem kell párkapcsolat ilyen áron.

26/F szűz



2020. jan. 10. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az a véleményem, hogy szerezz valami munkát, kezdj el dolgozni és gondolkozz kevesebbet a hülyeségeiden.
2020. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ennyiből áll a párkapcsolat. Valószínűleg nem volt előtted példa, a szüleid párkapcsolata sem volt normális, szeretetteljes és őszinte, illetve a családodban máshol is háttérbe szorult a pozitív példa, ha tényleg elhiszed, hogy a kapcsolatok mind így működnek. És teljesen természetes, emberi érzés, hogy ilyet nem akarsz.
2020. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalataim alapján párkapcsolatban élni nem egy olcsó dolog. Sőt, én még rosszul is érezném magam, ha pénz nélkül vágnék bele, mert bárhova megyünk el, bármit csinálunk, az kerül vmibe. Legalábbis örökké nem sétálgathattok, mert lesz igénye a párodnak másra is. Tandíjat fizetni neki, kocsit, ruhákat, stb, az más tészta. Az belaknak hívják, nem párnak. Vagy sugar daddy, amelyik jobban tetszik. A párkapcsolat nem ebből áll, de üres kézzel nem is tart sokáig.
2020. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem csoda, hogy szűz vagy, ha így látod a nőket.
2020. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha a párom befektetne valamibe, ami a közös életünk szempontjából mindkettőnknek megéri, gond nélkül támogatnám anyagilag, ha épp ő van alul. Nőként.


Igen, egy kapcsolatban az emberek nem legyintenek arra, ami a másiknak fontos. Ez nem egy luxuskocsi, nem iphone, hanem egy olyan kiadás, ami a szememben érték és fontos. Egy normális kapcsolatban ezek a dolgok szeretetből és empátiából zajlanak, amolyan "párban gondolkodás" jelleggel, nem úgy, hogy kifizetem, aztán a másik cserébe a cselédem. Vagy a másik elvárja, hogy kifizessem, különben nem képes a kapcsolatnak, aminek a felelősségét ő is a nyakába vette önként, az alappilléreit megtartani (pl hűség).


Egy normális kapcsolat nem pénzen alapul, ahogy a másikat sem megvásárolni kell. De ha tetszik, ha nem, szűzikém, pénzzel is lehet és szerintem kell is törődni a másikkal. Egy meghívással, egy utazással, egy új ruhával. Számtalanszor megtettem én is ezeket és vissza is kaptam ezeket. Látok dolgokat, ő jár a fejemben, ha van pénzem, megveszem neki. És örülök, hogy örül neki.


26N

2020. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!