Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a megalázó videóról?

Figyelt kérdés

[link]

Én annyit fűznék hozzá, hogy ugyanezeket átéltem annyi különbséggel, hogy 170 vagyok, nem pedig 160, amennyi a videóban szereplő srác magassága. Soha nem is volt barátnőm. Mit gondoltok erről az egész témáról. Légyszíves írd le azt is, hogy férfi vagy nő vagy-e (hogy tudjam a véleményt társítani).



2018. aug. 29. 22:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Mi ebben a megalázó?

Random embereket leszólít, akiknek lehet párjuk van. Amúgy is az idegenektől sokan tartanak, nem mindenkinek nyerő ha utcán leszólítják őket.

Nem mellesleg simán odamehetett volna egy vele egymagas vagy pedig alacsonyabb nőhöz, de ő direkt magas nőket pécézett ki.

2018. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1: "Nem mellesleg simán odamehetett volna egy vele egymagas vagy pedig alacsonyabb nőhöz, de ő direkt magas nőket pécézett ki."


Elég nehéz tőle alacsonyabb lányt találni, amikor ő maga is totál mélynövésű. Mellesleg úgy menekülnek el előle, mintha valami bűzlő csöves kéregető lenne ez pedig nem ok arra, ha esetleg van párja az illetőnek.

2018. aug. 29. 23:05
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Férfi. Semmi véleményem nincsen, unalmas ökörködés. 170 cm nem a világ vége xd, nem egy lány van szeirntem aki 170cm alatt van. Az én barátnőm is 162 cm. Valamint nagyon sok 160-165 cm-es lányt ismerek. Azért nincs barátnőd mert a nemlétező problémádból komplexusos ember leszel. Senkinek nem kell olyan. Ne ezen kattogj mert fölösleges és lesz barátnőd.
2018. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom hol élsz de felénk a 155-163 cm magas nőkkel van tele a város.
2018. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%

Ez a valóság, mit vársz? De nem fogom a nőket szidni, a férfiak ugyanilyenek, csak ők mást kritizálnak, nem a magasságot.

Az emberek összességében ilyenek.

Én se foglalkoznék egy duci lánnyal, ha oda jönne hozzám az utcán, mert nem találnám vonzónak. Ahogy a srác nem tehet a magasságáról, úgy a nők se tehetnek arról, hogy nem vonzódnak az alacsony férfiakhoz. Ennyi.

2018. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#4: Akkor valami nagyon vidéki csóró város lehet, mert még Debrecenben is (ahol élek) alig lehet látni 165 alatti lányt, Bp.-en meg aztán főleg. A videó pedig valami amerikai metropoliszban lett felvéve. Ezt csak azért hangsúlyozom, mert minél nagyobb egy város és minél fiatalabb korosztályról van szó (a jobb életszínvonal miatt generációról generációra nő a magasság) annál magasabb emberekkel találkozol.
2018. aug. 29. 23:20
 7/20 A kérdező kommentje:
#5: Oké, ez a valóság. Csak akkor ne folyjon a csapból is ez a tipikus PC-s hitegetés, amit mindenhol lehet olvasni (ezen az oldalon is). És nemcsak a magasságra igaz ez, hanem sok egyéb dologra is. Mindenesetre akkor egy újabb kérdés is felmerül bennem: A hasonló alacsony pasik egyáltalán miben bízhatnak a társkeresés során? Nem is feltétlenül én, hanem aki még nálam is nehezebb helyzetben van, ami már tényleg iszonyatos nagy hendikep.
2018. aug. 29. 23:23
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
De mi ebben a megalazo? En is elhajtom ha idegen jon oda hozzam...ha kicsit is vonzo szakomra talan beszelgezek vele. Ennyi. Mit kell ebbol kihozni.
2018. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Amugy meg eleg sok embert ismerek es eleg sok 165 170magassagu pasit is...es milyen rrdekes van patjuk. Nem a magassagra kene fogni h nem talalsz senkit.
2018. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Jó arc , tetszik hogy teszik arra mint gondol más !180 cm f
2018. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!