Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lesajnálandó dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesajnálandó dolog, ha Debrecenben 37 évesen 32 nm2-es garzonban élek, arra jutott pénzem és nettó 221 et keresek? FF 37.

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 23:02
1 2
 11/20 Rockarc ***** válasza:
61%

Ez valami forditott egolegyezgetos kerdes? Leviszed magad kutyaba, hogy felmagasztaljanak? Nem a vagyoni helyzeted a lesajnalando.


43F

2020. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%

#9essel együttérzek, és csatlakozok az éjféli panaszkodókhoz :)

Db, 150 nm2 új építésű kertes ház jó környéken, új, szalon kocsi, rosszabb hónapban is dupla nettó, 6 évvel fiatalabb vagyok tőled, sőt sportolok is ééééés a csajok mostanság úgy kerülnek, mint vámpír a napfényt...

Tegnap egy randin megkaptam, hogy túl komoly vagyok. Manapság már nem a kinézet, sőt nem is a pénz számít, hanem az, hogy "sz.rokbelemindenbelazagyerek" legyen az illető. E' van, meg kellene tanulni alkalmazkodni az új igényekhez.

2020. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én nem alkalmazkodom a nők igényeihez, kompromisszumra törekszem velük. Köszi a válaszokat.
2020. jan. 11. 00:35
 14/20 Rockarc ***** válasza:
78%

#12

Akkor szokott ez lenni, ha nincs eleted. Nyilvan van, de nem tudod bemutatni. Nem lazanak meg fa.sza gyereknek kell lenni, hanem lenduletes, energiaval teli, cselekvo, proaktiv, celtudatos embernek. Hiaba a jo kereset, ha nincs benned kraft. Barmily hihetetlen, de az energia az, ami vonzza a masik felet. Nyilvan egy energiavampir is bukik az ilyenre. Az kulonbozteti meg egyiket a masiktol, hogy mig az elobbi viszonozni is tudja, a masik abszolut csak kivesz. Az o szemszogukbol, te vagy az energiavampir, akinek nincsenek otletei, csak elmenne a masikkal, ahova o kitalalja. Kisergetni akarod ahelyett, hogy vezetned.


43F

2020. jan. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Már párszor kiírtad. Mi ekkora lakásban laktunk ketten sokáig. Az hogy van saját lakásod szerintem nagy dolog a mai világban.
2020. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

#14 Basszus, életemben nem mondtak nekem még ilyen hasznos dolgot!

Tény, hogy relatíve fiatal korom ellenére sok mindent láttam vagy tapasztaltam és ezek miatt az életről vagy a világról alkotott képem finoman szólva közelebb áll realitásokhoz, mint az ideákhoz. Amiről eddig azt hittem, hogy tapasztalat, sőt bölcsesség, az valójában kiégés...

Legalább a probléma azonosítva lett, köszönöm!

2020. jan. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nagyon is jó! Sőt dicséretes dolog! Ne foglalkozz senkivel!
2020. jan. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Privire vár a lányoktól
2020. jan. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg, mivel nem írta ki, hogy privátot nem kérek. A lányok mindig kiírják, persze tök fölöslegesen 😀😀
2020. jan. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, nem sajnálni való ez a mai Magyarországon, amikor a fiatalok többsége a szülőkkel lakik vagy egy albérletben nyomorog. De ezt nyilván te is nagyon jól tudod 37 évesen. Gondolom, jársz emberek közé és látod, hogy milyen helyzetek vannak. Nem a felső tízezerhez kell viszonyítani, hanem az átlaghoz. Viszont szerintem az ilyen kérdések, mint a tied is, pont arra vonatkoznak, hogy ilyen V. Timike szintű csodalényekhez elég vagy-e. Hát, azokhoz nem. De nem a 32 négyzetméter miatt, nekik családi házzal se kellenél, mivel egy átlagos lehetőségekkel rendelkező férfi vagy. Ha azt gondolod, hogy azért, mert van valami lakásod, már minden nő a lábaid előtt hever, akkor sajnos tévedsz.
2020. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!