Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire elfogadott dolog, ha...

Mennyire elfogadott dolog, ha valakit felvesznek ügyintézőnek nonprofit céghez közmunkára, majd a nyakába lőcsölik az irodavezetői feladatokat nettó 66e-ért?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Mondjon fel és keressen más munkahelyet, nem árt az se ha felgyújtja az épületet. Ha viszont nincs más lehetősége, akkor elfogadható és azon gondolkozzon hogyan juthat előrébb.
2015. okt. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Előbbre nem tud jutni a helyen, mert a vezetőket kivéve mindenki közmunkásként dolgozik, az előző irodavezető is az volt, csak felmondott, és tetszik, nem tetszik alapon odaültették. Nincs valami olyan szabály, hogy valós munkakört nem tölthetnek be közmunkással?
2015. okt. 10. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Isten hozott a nyag Madzsarh orszhági valóságban!


Sok helyen egyszerűen kirúgnak hétfőn az állásodból PAPÍRON és kedden 1:1 ugyanoda visszavesznek PAPÍRON közmunkásként,kevesebb bérért. :(


HA nincs részletes munkaköri leírásod,benne RÉSZLETES feladatok és jogkörök megnevezésével akkor megtehetik.

Ha nem tetszik kirúgnak vagy írnak egy papírt amit aláíratnak,hogy önként vállaltad.


Vagy lépj ki.

2015. okt. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sándor G ***** válasza:

#3/3,nak, teljesen igazad van, engem pl. aug.ban vettek fel gépkezelőnek az öki-hez, kb.szept.22.ig dolgoztam bozótvágó-késes géppel+motorfűrésszel is,

Mindent megcsináltam, elvégeztem a munkámat rendesen, pl. az egyil temetőt, egyedül kaszáltam le.

Ennek ellenére a 8általlánossal alig rendelkező cigánybrigádvezető, és szintén uaz.raktáros csaj tanácsára, na meg lejáratásom által, le kellett adnom a gépet,és más xarabb,nehéz fizikai munkát kaptam.

A munkavezetőm közölte, nem adnak ki gépet nekem, nincs gépes melo, helyette járdaépités vár, meg lapátolás, a falutól 5km.re.

Egy másik brigádba kerültem át, az egyik közmunkavezetőnek köszönhetően.

A szerződésemet nem módositották, /egyenlőre/, vagyis maradt a 66ez.ft, netto/hó fizetés.

Azért nem nagyon pattogok a nehéz fizikai munka miatt, holott a szerződésemben, a gép kezelése, karbantartása van leírva, mint feladat, és semmiféle nehéz fizikai munka, betoncipelés, vagy segédmunka nem szerepel,

szóval ha eléfedetlenkednék, akkor valszeg, a szerződésemet is megváltoztatnák, ill, kreállnának egy másikat, oszt jó napot.

a másik variáció pedig az,hogy kiidegelnek, mondván 50évesen úgysem bírom majd ezt a megerőltető munkát, és felmondok, aztám max.visszavesznek egy új szerződéssel ha a munkaügy esetleg visszadobna, kiközvetítene, pl. 1-2hét multán.

merthogy erre is volt már példa, ebben a szemét világban, semmin nem lepődik meg az ember.

undorító az egész, ami megy Mo-on közmunka címén,

Megbecsülés=0, fizetés=megélhetéshez is kevés,

rendes munka csak nyáron van inkább. De az is csak keveseknek.

A főnőkök kétszínűek, +kivételeznek, a kisebbség javára..

2015. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!