Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most rakom a c kategoriát...

Most rakom a c kategoriát késöbb az-E-t is szeretném ugyanis kamionos szeretnék lenni kérdezem hogy van-e rossz dolog a kamionozásba a családon kivűl ha igen mi? Mennyi a nettó fizetésük és hol dolgoztok

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele most ezt csinálom de így van ahogy az előttem lévő írja! Ne legyél kamionos....
2012. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

confiance, tanulj már meg írni, kérlek...


nos, én ismerek egy fickót, akinek családja van, már isten tudja mióta kamionozik. nemzetközibe főleg. a fizut nem tudom, de az biztos, h nem milliomosok. van két felnőtt gyereke, gondolom főleg anyuka nevelte őket.

nem egy könnyű élet, sztem olyanoknak való, akik antiszocok, és élvezik, hogy nem kell emberekkel különösebben kapcsolatba kerülni, csak mehetnek fel-alá a világban, és közben pénzt keresnek.

nem degradálni akarom a kamionosokat, de ha egy kis eszed van, akkor tanulsz valami normális szakmát, családot alapítasz és nem csak nézed ahogy elmegy melletted az élet.

2012. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem jobb mint segédmunkásnak lenni nem ?
2012. ápr. 14. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
tudod épitőiparban többet keresel minden este otthon vagy....:)
2012. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy épitő iparba többet keresel de görizel 10-en órákat 300 ezeré az ithonlétröl meg annyit hogy nincs családom akiért ithon legyek
2012. ápr. 15. 13:07
 6/8 anonim válasza:

Barátom olyan 440 ezret keres Reining-nél.(Mikor kezdte másfél éve még 390 volt.)De most úgy tudom meghoztak ott valami szabályt,hogy kezdőknek háromszáz valamennyi a fizujuk.És ha 2-3 éve vagy ott akkor lesz a rendes fizu.Amúgy nagyon jó cég,rendesen fizet,nem kell csalni.Annyi a hátránya hogy nem vihetsz ki magaddal barátnőt vagy feleséget... elvileg.A 440-ből az élelmezésre és a zuhanyra megy el lóvé.Ez kb.70-80-ból megoldható.Ha nem zuhanyzol túl gyakran(néhány kollégádnál tapasztalni fogod :D),akkor még kevesebből is kijössz.Plusz barátomnak 40-50 ezer a telószámla.De ha nincs barátnőd ez a lóvé megmarad.Viszont ha így mész ki hogy egyedül vagy,iszonyatosan nehezen fogod bírni.Mikor hazajársz pár hetente max találkozol haverokkal piálni.De ha kint vagy 4 héten át,és senki sincs aki tartja benned a lelket...rettentő magányos leszel.És emellett a munka mellett barátnőt találni,szinte lehetetlen.

Amúgy Reining-nél nem tudom van-e felvétel.Ha ott nincs akkor próbálkozz Gartner-nél(vagy mi a neve :D).Nem fizet annyit,de kifizet.

2012. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hello

Az előző hozzászóló nagyon jól írta le a dolgot

Szerintem se menj el kamionozni. Én most hagytam abba. 3évig csináltam 24vagyok most minden vágyam ez volt de hamar megunja az ember. Annál jobb mintha segédmunkás lennél.

Vegyünk egy unios munkát(most ebből van több)

De gondolj bele hogy 1-1,5havonta jársz haza jó estben egy hétre de van olyan hogy csak 2-3nap.Egy évben itthon vagy 20napot. A év többi napját egy fülkében éled le!!!!!!

Ez nincs megfizetve!!!!!!

Ha így kezdesz neki hogy nincs se család se komoly barátnő nem is lesz mert e mellet így nem lehet. 1-2évig jó lesz amíg új a dolog. De utána megfog ölni a magány. Utána ha csinálod nem hagyod abba azt veszed észre 40éves vagy nincs se barátnő se család. Elment a fiatalság. (ez példa az egyik barátom így járt, eleinte mondta hogy jó ez szereti meg minden most meg már rájött ő is hogy ráment az élete)

De ha beszélsz sofőrökkel 10ből 9 muszájból csinálja. Van 1-2 fanatikus akinek ez az élete a mindene.

Én ha tehetem nem ülök vissza kamionra

2012. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is muszályból csinálnám mert nincs anyuka aki a seggem alá teszi a házat az autót
2012. júl. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!