Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző általában a nőkre hogy ha párkapcsolat elején valami miatt nem jó a szex, akkor megértik a férfit és segítik együtt megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
Tehát merevedési zavar, korai magömlés, fitymaszűkület és társai, valami olyan dolog van ami miatt nem olyan jó a szex elsőre, mennyire segít a nő manapság abban a férfit, hogy például együtt elmennek orvoshoz, ha műteni kell akkor utána ápolja a nő és türelmesen vár stb.
2020. jan. 11. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egy felnőtt férfit elkísérni és ápolni ha nem beteg?
2020. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1. Erről van szó hogy beteg, ezek a dolgok betegségek....
2020. jan. 11. 10:50
 3/21 A kérdező kommentje:
1. Amúgy egyszer voltam urológusnál és rengeteg férfi a párjával volt együtt
2020. jan. 11. 10:51
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy a problémák mikor kezdődtek. Mert ha már évek óta fennállnak és a férfi nem kezdett velük semmit az igénytelenség és nem lesz belőle kapcsolat, nem a problémák miatt hanem a hozzáállása miatt. Ha a kapcsolatunk alatt jelentkeznek először a problémák és azonnal megoldást akar rá találni akkor természetesen mellette állok és akár kísérgetem orvoshoz is.
2020. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, attól függ, hogy eddig is volt-e gond, vagy akkor kezdődött. Mert, ha megvolt, csak el volt hanyagolva, az is elég beszédes. Felnőtt ember figyeljen magára, ne várja meg, hogy pátyolgassák.

Másik esetben meg nyilván segíti az ember a párját.

2020. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal másfél év után végigcsináltam a sérvműtétjét, előttem 3 évvel jött ki neki csak s.rt rá, elzavartam orvoshoz mert állandóan köhögött kiderült hogy copd, segítettem a vagyonmegosztásában, most kijött a merevedési zavar amiben már nem tudok mellette állni. Attól függ a nönek mennyire fontos a szex és te hogy kezeled. Ha nálam derülne ki és elhajtanálak
2020. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Fitymaszukuletet meg kellett volna oldania mar reg, nem csak a szex miatt! Aki nem intezi el ezt azonnal, ahogy rajon a problemara, az igenytelen, ha fel orvoshoz menni egyedul, akkor meg egy ovodas, nem ferfi.
2020. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
4. 5. Pedig ha tudnád a férfiak orvoshoz való hozzáállását általában , akkor megy orvoshoz ha mentő viszi
2020. jan. 11. 11:15
 9/21 A kérdező kommentje:
7. Olyanról hogy orvos fóbia, nem hallottál?
2020. jan. 11. 11:22
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezö. Persze hogy van olyan aki betegesen retteg a dokiktól de gondolj bele ha nem mész el sok dolgot veszíthetsz
2020. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!