Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző általában a nőkre hogy ha párkapcsolat elején valami miatt nem jó a szex, akkor megértik a férfit és segítik együtt megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
Tehát merevedési zavar, korai magömlés, fitymaszűkület és társai, valami olyan dolog van ami miatt nem olyan jó a szex elsőre, mennyire segít a nő manapság abban a férfit, hogy például együtt elmennek orvoshoz, ha műteni kell akkor utána ápolja a nő és türelmesen vár stb.
2020. jan. 11. 10:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tehát egy férfinek nem lehet fóbiája, mert ha fóbiája van valami miatt, akkor máris óvodás?
2020. jan. 11. 11:29
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem jellemző. A nők eldobnak, mint egy rongyot; ha nem vagy biológiailag megfelelő és még hibás is vagy; amiért olyan vagy, amilyen. Ha fél lábad lenne, akkor azért lennél hibás. Ne áltasd magad, jobb, ha még az elején véget vetsz az egésznek; nem fog türelmesen várni, ne legyen kétséged efelől.
2020. jan. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Parkapcsolat elejen? Az elejen meg senki nem annyira fontos nekem, hogy en anyaskodjak felette! Felnott ember, ha valami gond van akkor menjen orvoshozhoz, ha fobiaja van, akkor kezdje pszichologusnal, ne tolem varja, hogy en zavarjam el a dokihoz.


Volt olyan amugy 2 is, akinek merevedesi zavara volt. Az elso ugy gondolta, hogy a 30 masodperces erekcio az normalis, es megprobalta nekem bemagyarazni, hogy tul nagyok az igenyeim.


A masodik meg kozolte, hogy miattam lankad le neki behatolaskor, mert tul "ferfias es agressziv" vagyok vele. (tudta, hogy ha ferfiasnak hiv, azzal bantani fog)

Erdekes modon, szopasnal mindig allt neki.


A lenyeg az, hogy ezeken en nem tudok segiteni, ide szakember kell, es az, hogy a pasi tullepjen a ferfiegojan es elismerje, hogy problemaja van.

2020. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez szerintem emberfüggő.
2020. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Azért a párkapcsolat elején szerintem ritka. Akiket az urológusnál láthattál, gyanúsan nem az első 3-4 randijuk egyikére iktatták be a látogatást kettesben. Nyilván ha az évek óta tartó kapcsolatomról van szó, akkor természetesen a párom mellett állok, de azért ezek egyike sem olyan probléma, ami csak évek után bukkan elő hirtelen. Ezek közül egyébként is csak a fitymaszűkület az, ami orvosi beavatkozást igényel, a merevedési zavar legtöbbször pszichés eredetű, a korai magömlés meg gyakorlás és önkontroll kérdése.

A "párkapcsolat elején" egy buta kifejezés erre, ha nem tudunk szexelni egyszer sem normálisan, akkor nem beszélhetünk párkapcsolatról. Nálam van egy bizonyos türelmi idő, összecsiszolódásra meg ilyesmire, de ha semmi javulást nem tapasztalok és még az igyekezet sincs meg a részéről, akkor nem igazán tudom megindokolni magamnak sem, hogy mégis miért kezdjem el pátyolgatni?

2020. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%
A legtöbb ember tart/fél az orvostól, na de ha beteg vagyok csak elslattyogok már meggyógyulni, nem? Nem a középkorban élünk, hogy tüzes vasfogókkal gyógyítanak.
2020. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%
Fitymáját megműthette volna már. A merevedési probléma leginkább az elhízás , piálás miatt van. Ezeken tudna változtatni.
2020. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátnőd van akkor is egyedül kell bemenned az orvoshoz... Szóval ez nem lehet kifogás.
2020. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Tehát egy férfinek nem lehet fóbiája, mert ha fóbiája van valami miatt, akkor máris óvodás?"


Nem emiatt óvódás, hanem hogy egyedül nem képes javítani az életén.

2020. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, a férfi akar-e rá megoldást. Ha benne semmi igény nincs erre, akkor én nem fogok anyukaként rimánkodni neki, hanem elhagyom. Ha tényleg akar tenni érte, valamennyi ideig biztos maradnék, de azért annak is megvan a határa... 10 évet azért pl. nem pazarolnék el az életemből emiatt most, 30 évesen.
2020. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!