Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan öljem ki magamból a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öljem ki magamból a szerelmet, a vágyat, a lányok iránt 22 évesen?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta foglalkoztat az öngyilkosság gondolata, egy senkinek érzem magam, akinek meg sem kellett volna születnie. Nincsenek igazi barátaim, nincsenek sztorijaim nincs senkim és semmim.


Szentimentális férfia vagyok, amit egy nő se díjaz, valószínűleg ezt érzik rajtam, hogy nem vagyok igazi férfi, tele vagyok gyerekkorom óta érzelmekkel, szorongással, félelemmel és fel nem dolgozott sérelmekkel.


Nulla hatással vagyok az összes nőre, úgy érzem egyedül fogok MEGHALNI, amikor rájuk nézek elszégyellem magamat, félek a közelükben lenni vagy azon gondolkodom jobb lenne előrébb hozni. Minek akarok holnap felkelni? Minek? Hogy megint szomorú legyek?



2020. jan. 11. 12:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem, ha az eltelt 8 évben az önsajnálatra fordított energiát az ismerkedésbe és normális dolgokba fekteted már lenne barátnőd.
2020. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Looking_for_Alaska ***** válasza:
95%
Nem az a megoldás, hogy "kiölöd" magadból a szerelmet és a vágyat, ilyet egyébként sem lehet tenni. Inkább próbálj meg változtatni a gondolkodásodon, nem belesüppedni ebbe a depressziós hozzáállásba, ha elfogadod és megtanulod szeretni magad, sokkal könnyebb lesz, és idővel az ismerkedésnek sem lesz akadálya.
2020. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%

"Szentimentális férfia vagyok, amit egy nő se díjaz"


Persze, ismét a több milliárd nővel van gond, nem a csodálatosan érzékeny hópihével...

2020. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Ja és nem sértegetni akartalak ezzel, én ugyanígy mártírrá avattam magam évtizedig..
2020. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A nőkkel semmi bajom nincsen. Nem ők a hibásak.
2020. jan. 11. 12:29
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem 22 évesen temetni magad hülyeség. A legtöbb barátság amit látok magam körül mindig elsiklik valami hülyeségen, sok az érdekember, szóval a barátokat se sirasd nagyon. Én jóval idősebb szűzeket is ismerek.

Az viszont amit utoljára leírtál. Téged nem bántottak gyerekkorodban? Vagy családod nőtagjai nem csesztettek?

A nők nem csodálatos ufók, ők is sima emberek, van köztük pitsa van köztük kedves. Sajnos a szorongós ember, mint te hajlamos traumaként megélni egy sima emberi interakciót is.

Itt ezen az oldalon nem fogsz erre gyógyírt találni, szakember kell.

2020. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Kis taknyos, hogy hisztizik. Mit tudsz te a világról, bmeg? Állj már le ezzel a szánalmas hisztivel és szedd össze magad.
2020. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A gyerekkoromra nem emlékszem.
2020. jan. 11. 12:49
 9/24 anonim ***** válasza:
18%
Ha igazán érdekelne a TÉNYLEGES kérdésedre a válasz, akkor már réges-régen utánanéztél volna, ugyanis lehetséges, megvannak rá a technikák. Csakhogy te nyígni jöttél ide, nem másért.
2020. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Na, álljunk le és ne bántsuk a kérdezőt...

Ugyanebben a helyzetben voltam és vagyok, tudom milyen érzés.

Sok év alatt a nők vagy semmibe vettek, vagy megaláztak. Ennyit kaptam tőlük mindig, és tudjátok miért? mert nem helyesnek születtem, és sz*r genetikával, igen.

És nagyon kedves,és értelmes ember vagyok, csak a nők nem vonzódnak hozzám sem. Én is próbálom fejleszteni magam,és a legjobbat kihozni a helyzetből, de ha csak bántást kap az ember, akkor ez lesz sajnos...

Random ismeretlen külföldi csajok és srácok is anno kiröhögtek az utcán, úgy hogy nem is ismertek, és azt mondták: milyen csúnya vagy. Pedig életükbe először láttak,és valszeg utoljára is.

Igen, nem arányos és nem helyes az arcom, aláírom. De ettől még nem vagyok kevésbé szerethető ember, mert vannak nagyon jó tulajdonságaim is.

Csak ez a nőknek nem számít sajnos...

28/F

2020. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!