Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tépjem ki magamból...

Hogyan tépjem ki magamból gyökerestül ezt a szerelmet?

Figyelt kérdés

párommal 4 éve vagyunk együt,van egy egy éves babánk. a kapcsolatunk eléggé megromlott már a terhesség alatt több ok miatt is. azóta hol jobb,hol rosszabb, de alapvetően elég sok a probléma, amiket próbálunk megoldani, de nem megy könnyen. 2 hónapja kezdtem el dolgozni, ugyanott mint ő. és van valaki...egy férfi,akivel olyan összhang van köztünk,hogy az már ilyesztő. kérdések,mélyebb beszélgetések nélkül is tökéletesen ért. olyan felszabadultnak érzem magam mellette,mint régen,végre megint izgalmas,érdekes,szép nőnek érzem magam mellette. pár napja egyre többször kapom magam azon,hogy rá gondolok,és olyankor összeszorul a gyomrom. most ráadásul egy közös projekten dolgozunk,így sokat vagyunk együtt. érzem,hogy ő is így van velem, dehát ismeri a párom, a gyerekünk,biztosan nem fog lépni. én meg nem akarom feladni a harcot a családunkért....tudom,hogy itt, mellette a helyem,de nem tudok elmenni emellett a dolog mellett. nem sikerül elfelejteni.


mit csináljak? 26 éves nő



#szerelem #kapcsolat #szerető #szakítás válás
2013. nov. 8. 20:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
19%

Ha okos, értelmes, tanult ember, akkor írj neki levelet. A helyesírásodat meglátva szóba sem áll egy ilyen buta nővel többet.


izgalmas,érdekes,szép nőnek érzed magam mellette? Lehet, de okosnak biztos nem!

2013. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%

Ne tépkedj semmit. Ne lépj semmit.

Olvasd el Tolsztoj: Anna Karenináját.

2013. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló. újraolvastam,amit írtam,mert nem tartom magam egy primitív fruskának...mivel telefonról írok,van 1-2 elütésem,és igen, sietségemben elírtam az ijesztőt,elnézést. ennél azért sokkal durvább írásképtelenséggel rendelkező emberekkel vagyunk körbevéve,ezért nem kéne kb leostobázni. az Anna Kareninát pedig kétszer is olvastam,mivel olvasott is vagyok. a kérdésem azonban nem az értelmi szintemre vonatkozott!
2013. nov. 8. 21:02
 4/34 anonim ***** válasza:
32%
Örülök. És hogy tetszett az Anna Karenina?
2013. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
9%

Kedves #4, gondolom az írását az előbb leellenőríztette a MS Word-del.

Most meg az anna Kareninát olvassa Wikipédián...

mindjárt válaszol! :)

2013. nov. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%

Legszivesebben azt tanacsolnam, h keruld el! De mivel egyutt dolgoztok, ez ugye nem lehetseges.

Nezd! Ez nem szerelem (meg). Ez egy fellangolas, mert megkapod azt, amit hianyolsz a jelenlegi kapcsolatodbol.

Minden fejben dol el. Ha ugy gondolod, h meg akarod menteni a kapcsolatodat, akkor lepj vissza. Hatarolodj el ettol az uj ferfitol. Szoritkozz csak szakmai dolgokra. Tovabba nem szabad fantazialni rola stb.

Jo lenne tudni, h vajon a parod is meg akarja-e menteni a kapcsolatot, mert ha nem, egyedul keves leszel.

Az esetleges helyesirasi hibak direkt vannak ott, ahol.

2013. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
9%

Igy csinal minden buta nö, elöbb leszül 2-3 gyereket es azutan latja be hogy a kapcsolat nem muködik

Tul korai volt a gyereket bölcsibe adni, a szulei munka utan is gondolatban tavol, a nemiszervükre koncentrálnak

Rossz lehetett abba a csaladba megszületni a gyerekednek.

Ezert sok a hanyatott sorsu gyerek akik senkinek sem kellenek

Anyuka apuka ujrahazasodik, es nekik mar nincs hely

Ezzel nem azt akarom mondani, h maradj a ferjeddel, lépj amig fiatal vagy es amig eröd van ra , amig meg vonzó vagy

De legyen tanulsag : a következö szeretödnek ne szülj egyböl , ne pottyants minden ferfinak

2013. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
14%

Masik meg, ha egy ferfi nem lep, nem azert nem lep , mert tekintettel van a parodra vagy a gyerekedre, azert nem lep, mert nem akar

Ne ringasd magad tevhitekben, es ne gyárts mentségeket a pasinak

Nem akar a nyakára venni

2013. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
70%

Jajj, nem unjatok meg? Sok idiota hiena. Idejartok arctalanul alazni valakit, ez a szorakozas, ugye? Igy estenkent azt erzitek, na, ez a nap sem volt hiabavalo.

Hogy nem doglotok bele ennyi rosszindulatba?

2013. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%

Ne hallgass a 36%-os válaszadóra, magából indul ki. Most vallotta be egy másik kérdésnél, hogy ő volt a buta anyuka, aki most egyedül neveli a gyerekét. Szóval ennyi.


Szerintem teljesen normális, és megesik, hogy emberek évek óta vannak együtt, és a terhesség alatt megromlik a kapcsolatuk. Ti még küzdötök érte, nagyon helyes.

Ha el akarod felejteni a másik palit, koncentrálj a párodra! Mindig, ha azon kapod magad, hogy a csókára gondolsz, addig ne állj meg, amíg nem találsz 3 olyan dolgot, amivel javítani tudnál az otthoni problémákon. A hormonlöket, amit ez a helyzet szabadít fel, rengeteg energiát ad, amit a kapcsolatod javítására tudnál fordítani.

Elmeséled, mi a gond kettőtökkel? Miért hidegültetek el? Ha erősebb lenne az otthoni bázis, ha a párod miatt éreznéd magad nőnek, rögtön kisebb lenne a kísértés.

2013. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!