Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretnék barátnőt, de úgy érzem hogy belefáradtam a párkeresésbe?

Figyelt kérdés

Már évek óta próbálkozom, de egy randi sem jön össze, nem is volt eddig barátnőm.

Így hogy semmi nem jön össze, teljesen elment már tőle a kedvem, esélyt nem érzek rá hogy legyen valamikor. Főleg azzal a tudattal hogy más pár hét alatt talál párt, meg már 15-16 éves korában is volt valakije, ezt teljesen elnyomaszt.


2020. jan. 12. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Kösd fel magad. Vagy tálald meg az okát amiért sikertelen vagy a nőknél! Valamikor tök egyszerű okai vannak. Pl dagadtság. Könnyű változtatni rajta! Pár év szorgalmas edzés és tudatos étkezés és máris lehet majd barátnőd!
2020. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér, vékonyabb alkatú vagyok, és sportolok + magas vagyok.

Egyszerűen nincs szerencsém.

2020. jan. 12. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés az önbzalmad.
2020. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Másra irigykedő ember nem érdemel sajnálatot. Igen, rád célzok, kérdező.
2020. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

Ha nem vagy dagadt, akkor valószínűleg az arcod előnytelen.


Igazából két dolgot tehetsz.


A) Tovább próbálkozol, hátha szerencséd lesz és találkozol egy olyan lánnyal akivel kölcsönösen tetszettek egymásnak.


B) Lentebb adod és elkezdesz gyérebb külsejű, neked nem tetsző nőknél kezdeményezni. (Sajnos sok embernek csak így jut kapcsolat)


Harmadik opció nincs.

2020. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

A párkeresés nem vadászat, hogy kimegyek az erdőbe ülök a lesen és jön a vad akit lelövök...

Persze direktbe is működik csak kb 1%ban.

Évek óta próbálkozol??? Tehát évek óta folyamatosan tetszenek meg neked lányok? De úgy igazán?. Mert amit az írásod alapján sejtek 2-4 társkereső oldalon írod a leveleket,aztán nem nagyon kapsz rá választ. Mindenkinek nem tetszhet mindenki.

Szerintem ez úgy működik, nyitott szemmel jársz kelsz a nagyvilágban, szépen igényesen stílusosan jelensz meg. Alapvető barkács ismeret sem hátrány. Autója bármikor defektes lehet egy nőnek, vagy a biciklije vagy.... Bárhol és bármikor szembejöhet egy olyan lány akire azt mondod hű ő tetszik. Ha tudsz értelmesen és lazán beszélgetni vele akkor talán jutol is valamire. Azt gondolja, itt egy értelmes igényes pasi akivel jól érzem magam...

Vagy jártadban keltedben, te tetszel meg egy lánynak.

Saját példa: van egy lány haverom, igen ismerem évek óta volt pasija de közben beszélgettünk. Én tiszteletben tartottam a kapcsolatát tehát mindig magamat adtam mellette, nem feszengtem hogy jaj most meg kell hódítanom mert 25 vagyok és nincs barátnőm. Lánynak így önmagamról volt egy amúgy pozitív képe.

Végleg szétmentek a pasival hív, hogy a barátnője is ott van nála, valami baja lett a mosógépének nézzem már meg. Kiderűlt szegény lány depresszió + kezdő alkoholizmusból eredő rbc kórt kapott. Kb az volt hogy igyunk már vele, meg milyen pasik akarják meg...meg szerintem egyik másikat be is engedte az ágyába.

Barátnőjével együtt jöttünk el tőle, kb 10 perces séta alatt majdnem össze sikerült szedni a másik lányt. Nem erőlködtem ő se csak beszélgettünk és kialakult valami. Aztán más okból nem lett semmi.

2020. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!