Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elő szokott fordulni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elő szokott fordulni, hogy rosszabbnál rosszabb tulajdonságú férfiak valamilyen csoda folytán becsajoznak?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Alacsony, kövér lányok a te vadászterületed. Minél rosszabb pasi vagy, annál kövérebbre gondolj.
2020. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen. csak nézz szét az utcán...rengeteg előnytelen és akár igénytelen ember megtalálja a párját.
2020. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csodák nincsenek, de a párválasztás értékek alapján történik, amik egyénenként eltérőek lehetnek. Ilyen réték a külső, a stílus, a megjelenés, stb. és nem utolsó sorban a pénz. Szóval, pl. ha nincs jó külsőd, legyen másod.
2020. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon gyenge jellem, magától sem tudja, hogy mit akar, nemhogy mástól, de mégis több, mint egy évig együtt voltam vele valamilyen csoda folytán.
2020. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd... Egy közeli példával élve itt vagyok pl. én. Mindig csóró voltam, lusta, mint a dög, úgy öltözöm, hogy a tarhások is inkább elkerülnek nagy ívben, mert egyáltalán nem izgat a ruházkodás, nem vagyok az a dumagép sem, aki minden nőt két vállra fektet pár szóval, nincs kocsim, vezetni se tudok, és ehhez még társul némi nárcizmus is, de azt a kevés jó tulajdonságomat, ami van (a 191 centis magasságomat, a vékony, sportos alkatomat, a nők szerint fiús pofámat és az öniróniámat) igyekeztem kidomborítani, így ezeknek a fénye elnyomta a hibáim árnyékát. Eddig a nők lerázása nagyobb gondot jelentett, mint a megszerzésük.


A siker kulcsa az, hogy szeresd magadat. Meglátod, másokra is át fog ragadni a magadhoz való jóviszonyod. Az önsajnálattal csak szánalmat váltasz ki, szeretetet, pláne szerelmet sosem fogsz.


F/37

2020. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Súlyos alvási legzeskinaradasom van, pedig 30 as jól kisportolt pasi vagyok, mégse találok magamnak mert a nők 99 százaléka inkább elfordul, sajnos nem mindenki tudja mit kell tenni ha felvilágosítom őket inkább elfordulnak 30f
2020. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én már cseszheten az egészet, úgy érzem. Normális esetben le kellett volna már kapnia valakinek, de úgy néz ki, hogy a világon létező összes nőnél esélytelen vagyok. Ki kell találnom a legcélravezetőbb megoldást, még ha mocskos is...
2020. jan. 13. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!