Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a rosszabb egy férfitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb egy férfitől: ha elutasítják és tovább próbálkozik, vagy ha nem próbálkozik tovább?

Figyelt kérdés

"Egy igazi férfi megérti, hogy a nem nemet jelent."


"Egy igazi férfi nem adja fel, tovább küzd."


"Ha akarnék tőle valamit, igent mondtam volna."


"Ha elsőre igent mondanék, könnyen kaphatónak tartana."


Ilyen véleményekkel találkoztam. Mi az igazság?


2020. jan. 4. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Soha ne add fel, ha padlóra kerülsz, kelj fel és küzdj tovább.

2020. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
A két opciónak nem ugyanazok a címzettjei
2020. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

"Egy igazi férfi megérti, hogy a nem nemet jelent."



"Egy igazi férfi nem adja fel, tovább küzd."



Ez a két állítás nem fedi egymást. Nem lehet kiigazodni a nőkön....

2020. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

"Egy igazi férfi megérti, hogy a nem nemet jelent."

Ha egy idegen nőnél próbálkozol akkor ez a döntés a helyes.


"Egy igazi férfi nem adja fel, tovább küzd."

Majd ha lesz gyereked és családod, megérted, hogy miért ettől igazi férfi egy férfi. De amíg nem alakult ki semmi és nem tartozol senkinek semmivel (fordítva sem), addig ezt felejtsd el. Egy normális ember nem futamodik meg egy apró problémától, de ha el van küldve és le van koptatva az nem ez a kategória.


Ezzel is úgy el vagytok tévedve, mint a "feltétel nélküli elfogadással". Majd ha kapcsolatban lesztek, drágáim, és van kötődés, akkor lehet rá hivatkozni. Mikor tettetek egymásért, lehúztatok egymással elég időt és az illetőnek sikerült belétek szeretnie. Akkor lehet erről is beszélni, nem egy idegennel szemben, akiért lófaxt sem kell tenni mert annyit is garantál. És ugyanennyit várhattok is tőle.


"Ha akarnék tőle valamit, igent mondtam volna."

Ez így igaz. Ez nagyjából le is festi a helyzet aktuális állapotát. Abban a formában, ahogy te meg a közeledésed jelenleg kinéz, nem akar tőled semmit. Szépen békénhagyod, mert ha tovább erőlteted, még ellenszenvesebb leszel.

2020. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy meg csak egy szociális analfabéta nem fogja fel ezt elsőre
2020. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Itt az egyedüli "szociális analfabéta" te vagy 4-es.

Nekem 2 nő mondta az utóbbi 2 hónapban, hogy addig kell próbálkozni, míg nem durván utasítanak vissza.

Továbbá itt is túlnyomórészt ezt olvastam.

2020. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
6: nekem mindegy, hogy hogy csinálsz magadbóp hülyét. :) Én egyszer szólok egyértelműen, utána csak nevetni tudok az illetőn, annyira szánalmas.
2020. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nem szoktam játszmázni, így az nálam sosem jön ki rosszul, ha vki visszautasítás után nem próbálkozik tovább. Azzal nem lenne bajom, ha vki egyszer bepróbálkozik, aztán x hónap múlva hátha jelleggel még egyszer... de gyors egymásutánban vagy sokszor már nagyon gáz.


Ha a csaj amúgy játszmás, pont abból fogja megtanulni, hogy ne játszmázzon, hogy nem hajtanak rá koccolás után is.

2020. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a négyesnek igaza van, ezeknek a mondatoknak más-más szituációban van helye.

Én sem játszmázok, a nem az nem. Taszítóak azok, akik ezt nem értik meg. De azt csináltok, amit akartok.

2020. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az első a rosszabb , nem ért a szóból és elutasítás után tovább zaklatja a lányt.
2020. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!