Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti nektek számít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti nektek számít ha a férfinek nincs autója?

Figyelt kérdés

Tegyük fel nektek van! Olya 25-35 közötti korosztály. Ha a férfinak nincs azt el tudjatok fogadni vagy onnantól elutasítás?


(Jogsi sincs neki...)


Indokokat is írjatok.


2020. jan. 14. 11:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Akinek számít, 99% hogy azt mondja, hogy nem számít, mert az ember nem szereti negatív tulajdonságait (jelen esetben az anyagiasság) tudomásul venni, beismerni.
2020. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem kizáró tényező, de nagyon pozitív, ha minimum jogsija van. És azért, mert a mai világban kell. Ha gyerek lesz, akkor pláne.
2020. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem számít. Aki ez alapján válogat, az annyit is ér.
2020. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem érdekel ez.

Ha van van ha nincs nincs.

Nem is szeretem az autót annyira úgyhogy. 😃

2020. jan. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
24%

1-es és 3-as írta meg a lényeget!

"Aki ez alapján válogat, az annyit is ér." - ez így van.

De a nőknek igenis számít! Csak nem ismerik be, mert akkor kiderül róluk, hogy anyagias, érdekemberek! De sajnos erről szól az élet. A nők az anyagi létbiztonságot keresek. Más nem érdekli őket, csak hogy minél kisebb energia befektetéssel minél több lóvét akasszanak le valakiről. Kis energia befektetés = 0 szex, semmi munka sem a ház körül, sem munkahely. Nagy anyagi haszon = havi nettó 800 alatt senkivel nem állnak szóba.

2020. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%

Olyan szempontból nem nagyon érdekel, hogy nekem van jogsim és autóm is, tehát vezetek én, ha kell, nem kell furikázni.

Viszont ha valami történik velem pl. az éjszaka közepén, akkor mi lesz? Menjünk be az ügyeletbe busszal? :)) Nálunk nagyon ritkán jön ki az ügyelet és a legközelebbi, megbízható sürgősségi ellátás 10-15 km. Arról nem beszélve, hogy ha gyerek is lesz, akkor pláne fel kell készülni az ilyen helyzetekre.

Tehát nem anyagi értelemben mondom, hogy számít, mert itt az enyém (pl. páromnak egy 25 éves Hondája van), de azért jogsi legyen...

2020. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy leírom, hogy nem érdekel még ugyanúgy ki fogjátok írni minden nap, hogy "ha nincs autóm, akkor sosem lehet barátnőm???" és mindjárt jön valaki, aki megmagyarázza, hogy igazából azért írtam, hogy nem érdekel, mert csak ez érdekel.
2020. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Ja bocs, nem olvastam a válaszokat, mielőtt a sajátomat írtam. Már meg is jöttek, akik megmagyarázzák, hogy csakis az autó és a pénz érdekel 😅
2020. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

A jogsi nekem fontos lenne, ha esetleg én nem tudnék valami miatt vezetni, akkor ha kell tudjunk autóval menni.

Nálam nem kizáró ok, ha nincs saját autója.



5# Fejezd már be ezt a "nők anyagiasak", "havi 800 nettó alatt szóba se állnak" stb baromságodat, alig várod, hogy a kérdések alatt szapuld a nőket...unalmas vagy már.

2020. jan. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Számít igen ,főleg ha olyan helyen él mint én is ahol gyatra a tömegközlekedés.

De ez nem azt jelenti hogy luxus járművet várnék el.

Nekemis egy pár százezres használt autóm van ,célnak megfelel.

2020. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!