Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire számít az egy 18-30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít az egy 18-30 év közötti nőnek, hogy egy férfinek piacképes szakmája van, vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy ikerpár pasi lenne, az egyik mérnök a másiknak csak egy érettségije van. Mennyivel lenne vonzóbb az előbbi?
2016. szept. 3. 20:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
9%
Amelyiknek bömöse van.
2016. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
37%
Az egyik legfontosabb szempont, hiszen ezen múlik, hogy mennyi pénze van/lesz az illetőnek.
2016. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem a végzettség a döntő! Sokra megy egy ember a piacképes diplomájával, ha nem elég talpraesett és nem tud elindulni az életben (ismerek ilyet, a hr-es kolléga itt sír, hogy úgy vadásszák az embereket, és ismerősöm pont végzett is, de kínkeservesen tudott elhelyezkedni).

Ellenben aki leleményes és jól el tud lavírozni az élet tengerén az egy érettségivel is palotát építhet.


Nekem ez a tapasztalatom.

De a legfontosabb, amit a munka-férfi viszonyában nézek az az, hogy csinálja jól és legalább magát el tudja tartani! (ha szereti is a munkáját az meg a tökély!)

2016. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Fröcsöghettek, de sosem értettem, hogy mondjuk egy 25 éves diplomás, jól is kereső nő miért ne várhatná el azt, hogy a párja is hasonló szinten legyen, és ne munkanélküliként otthon vakarja a golyóit? Szép dolog a szerelem, de attól még nem lesz biztos anyagi háttér mondjuk egy családalapításhoz. Nagyon nem pénzéhesség, ha valaki elvárja azt, hogy ugyanolyan színvonalon éljen egy férfi mint ő. Azt meg pláne nem értem, hogy miért ne lehetne szimpatikus ha egy férfinek komoly végzettsége van. Sok minden elárul ám valakiről, hogy mondjuk jogász, vagy pedig targoncavezető. Az egyikhez kell nettó 25 év tanulás. A másikhoz meg elég annyi hogy 8 általános megszerezz 10 év alatt, meg ne legyél értelmi fogyatékos. 25/F
2016. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Az számítana melyiket ismertem meg előbb. Ha az érettségist akkor nyilván vele folytatnám a dolgokat, ha a mérnököt akkor vele.

Olyanra nem tudom hogy képes bárki, hogy megismerkedik valakivel, majd egy rokonával összeszűri a levet.. Akkor már inkább egyik sem kellene. De az, hogy valakinek csak érettségije van, önmagában semmit nem jelent, attól lehet jó munkahelye vagy még tanulhat. A diplomához nem jár intelligencia.

2016. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Az számít mennyi pénze van.
2016. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

A mérnököt választanám. Megmondom miért: Mert egy érettségit akárki ki tud böfögni, egy diplomát (különösen egy mérnökit) már nehezebb.

A másik pedig, hogy azok, akik továb is tanulnak érettségi után szerintem sokkal céltudatosabbak és motiváltabbak a fejlődésre, további ismeretek megszerzésére mint azok, akik leálltak az érettséginél. Szóval nálam az is benne van az egészbe, hogy az illető tudjon, akarjon fejlődni akár a szakmájában, akár más területeken.

2016. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
20%

#4 vegyük ki a számodra életképtelen, alja nép, 10 osztályt végzett targoncásokat a társadalomból...


Áruld már el, hogy hogyan fog a te tanult, jogász fejedhez eljutni az áru?


# 7 ja.. aha motiváltabbak a fejlődésre.. aztán mikor 35 évesen is egyetemre járnak, a 4. - 5. diplomájuk megszerzésén szorgoskodnak, de még 1 percet se dolgoztak az életünkben, az biztos elszántságot és céltudatosságot sugall!

2016. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%
10 nőből 9 a pénzes csávót választja, de ezt nem fogja egyik se kimondani nyíltan.
2016. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én azért sem nézem le a nálam rosszabb (kevesebbet érő? fizetett? tanult?) embereket, mert soha nem tudod mi áll a háttérbe. Igen vannak olyanok akik lusták voltak küzdeni és megtette neki ez is. De diákként a tescóban ismertem olyan árufeltöltőt, ahol a srác azért gürcölt suli helyett, mert az anyja rokkantnyugdíjas volt, és volt még 2 testvére. Az apa meg úgy lelépett egy szép napon, hogy ma sem tudja senki hová lépet le a közös vagyonnal. A fivér nem akarta, hogy az utcára kerüljön a családja és a 2 kiskorú testvére. Ez egy patt helyzet volt neki. Okos és értelmes volt a srác, de ilyenek a körülményei.


És amúgy is ellenszenves nekem ez a hozzáállás, hogy aki diplomás az értékesebb ember, mint az aki csak takarít. Szerintem igencsak gondba lenne a diplomás barátunk ha nem lenne fizetett ember arra, hogy környezetét rendbe tartsa és kezdhetné a munkaidejét azzal, hogy felmoss, port töröl, kiszelőtett, esetleg még a mosdóban is rendet rak.


Most már fel kéne ismerni, hogy egymásra vagyunk utalva, a takarító is egy fogaskerék a gépezetben meg a mérnökbá is. A méret és az alak is eltérhet, de ha bármelyik meghibásodik akkor a szerkezet nem fog működni megfelelően (vagy egyáltalán).

2016. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!