Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem volt még barátnőm, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt még barátnőm, de már elegem van a lányokból, sok visszautasítás, viszonzatlan szeretet. Találhatok még rendes lányt?

Figyelt kérdés

Mostanában jöttem rá arra hogy nagyon sok felszínes lány van. Régebben ezt nem akartam elhinni ha más mondta, de így hogy saját magamon tapasztaltam meg így már megértem. Sokszor akik normálisnak tűnnek elsőre, meg kinézetre, olyan nagy csalódást tudnak okozni. Már kezdem feladni hogy valaha normális lányt fogok találni.

Az a baj hogy fiú létemre eléggé érzelmes vagyok, és nekem idő kell mire valakiben meg tudok bízni. A lányok meg nem szeretik az ilyen fiúkat. Még sosem volt barátnőm. Pedig nincs nagy elvárásom. Csak annyi hogy ő is legyen érzelmes, szerethető, megbízható. És ne olyan legyen aki kb 2 havonta cseréli a barátait.


2020. jan. 15. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Ismerkedj pasikkal... :-D
2020. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, ha eleged van a lányokból, próbálkozz fiúknál, hátha nagyobb sikered lesz!
2020. jan. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

igen, léteznek ilyenek

válogasd meg jobban kikkel ismerkedsz (személyiségük szerint)

én több ilyen lányt is ismerek, igaz a nagy részük tartós kapcsolatban van

2020. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha eleged van a lányokból, akkor ne epekedj utánnuk.
2020. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Én randiznék veled.

F 30

2020. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
A nők úgy is ki használnak!Felesleges velük foglalkozni. Legalább tőbb pénzed marad!
2020. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem a lanyok tehetnek arrol,ha rossz emberismero vagy illetve megallapitjak,h problemas eset vagy es nem kernek beloled. Van ilyen nobe is,$h csak szexre kell vagy arra se. Ezt az ociot is tessek megvizsgal i,

N/40

2020. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Kb ugyanannyi felszínes csávó van, mint amennyi felszínes csaj. De ugyanez fordítva. Szóval ne add fel 😏
2020. jan. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Első kettő vicces meg minden, de azért szerintem elgondolkodtató hogy manapság egyre több meleg és crossdresser van. És szerintem nem azért mert tényleg erre gerjednének, hanem mert a lehetőségek (hiánya) egyre inkább ezt termeli ki.


Így nézve ez már inkább szomorú, mint vicces.

2020. jan. 16. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
Bocs, de a hátam közepére sem kéne egy ilyen hisztis kis akarnok, aki toporzékol, ha nem kap meg valamit. A szüleidnél ki tudtál hisztizni mindent, vagy tudtak neked nemet mondani?
2020. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!