Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e a gyakori kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e a gyakori kérdések látogatói között 200 kg körüli hölgy? Vagy ismer-e valaki ekkora nőt?

Figyelt kérdés
Megköszönöm,ha a kérdésemre kapok választ,s nem a kövér nőket sértegetik,vagy nekem tesznek gúnyos megjegyzéseket.Kíváncsi vagyok mennyi ekkora hölgy lehet Magyarországon.

2020. jan. 16. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Ohh.... Már hiányzott a fetisizmusod. :D

Én csak 150 kilósakat ismerek, pár év múlva nyugdíjba mennek, és mindkettő 30 éve házas.

2020. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg nem értem...amikor társkeresőn fent voltam, nagyon sok elhízott ember volt fent. Nem találsz tényleg egyet sem_?
2020. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom hány kiló lehet akit ismerek, de jóóó nagy.
2020. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

"Hölgynek" jó indulattal sem nevezném az ilyet.

A 200 kg fele is bőven sok.

2020. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak egy ilyen nagyon kövér nőt ismerek. Egy rosszindulatú 55 év körüli roma nő.
2020. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Egy anyakocát szeretnél, egy hízó disznót? :)
2020. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem,egy ekkora kedves hölgyet.
2020. jan. 16. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!