Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz, félreérteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, félreérteni lányként, hogy azt hittem tetszek valakinek, pedig csak szimplán tolakodóan kedves volt?

Figyelt kérdés
Egyrészt ő tett úgy, mintha tetszenék neki, meg beszélgetett stb. Az ok szimplán annyi volt, hogy sietett, ezért akart mindenáron segíteni... Ennyi, de felfogtam, meg nem nyomultam, vagy másztam rá, meg ilyenek... Ha többet alart volna, megtehette volna. De ezt benéztem, nekem bejött, ami látszott is rajtam, pedig nem sokszor van ilyen, sőt... Inkább fordítva, hogy zaklatnak és nem fogják fel, hogy nem. Ja, úgyhogy van ilyen, talán, mert tudat alatt né akartam többet. De utólag már egyáltalán nem bánom és hálaistennek soha többet nem kell találkoznom vele.
2020. jan. 16. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

bepróbálkoztál, vagy mi lett? honnan tudod, hogy nem jöttél be?


amúgy miért ne tetszhetne neked valaki. és a fordítotja is fura lenne ha gáz lenne, ha nem az összes férfi a földön téged akar.

2020. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Otthagytam, nem csináltam semmit sem.


Ha akart volna valamit, akkor mit tudjam elkísér, elkéri a számom stb., de ltátam rajta, hogy unja a trásasgáomat és csak azért nyálas, meg ledves, mert mihamarabb menni akarna.

2020. jan. 16. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Volt már nekem is olyan, hogy egy nő félreértette a közeledésemet. Próbálom ilyenkor szépen elsimítani a dolgot. Nem gáz, kifejezetten jó érzés.
2020. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minden jol sikerült, nálad minden OK. Tulajdonképpen mi is a kérdésed???????????
2020. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez fordítva szokott lenni és nagyon hülyét tudsz csinálni magadból. Még a férfiak ilyenkor nekiállnak zaklatni fordított esetben.
2020. jan. 16. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a gáz, megnyílt alattad a föld, elkezdett körözni az FBI? Mi lenne a jobb, ha minden embernek olyan lenne a stílusa mint egy pokróc?

Kedves volt veled, beszélgetett mert egy udvarias, normális férfi volt, de nem akart többet - előfordul az ilyesmi. Inkább ilyen emberekből legyen több mint az ellentétéből!

2020. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz félreérteni, nem vagyunk tökéletesek. ÉN egyébként azt hiányolom általában, hogy a a lányok is tegyenek lépéseket, hogy lássa a férfi, hogy bejön nekik. Nem tudom, hogy nálad ez hogy megy, nem is azért írom. Érdemes nektek is tenni lépéseket, nem ciki, ha egy lány kezdeményez. ÉN nem azért kezdeményezek, mert ez a férfi dolga, hanem azért, mert akarok valamit a másiktól. Aki rögtön azzal jön, hogy ez a férfi dolga, azt hagyom is ott.

Azt a férfit, aki egy lányt megvet, mert próbálkozik, én is megvetem. Egy nőnél értékelni kell a jó szándékot, ha próbálkozik.

2020. jan. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos sok átlagos srácot elutasítottál. És jött egy olyan pasi aki a te szintednél feljebb áll. Ugyanezt tette veled mint te az átlagok luzerekkel.
2020. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De utálom ezt a szót, hogy "lúzerek". Jaa citromsárga fogú, kövér, csúnya buszsofőrre célzol, aki fogdpsott, meg zaklatott évekig, én meg kénytelen volfam vele utazni. Igen, undorodtam tőle.


És tudod, mit, pont, hogy nem kötelezhető egyik lány sem arra, hogy olyannal legyen, akivel nem akar... "lúzer" nem lúzer. Tudod mit csinálnak ilyenkor a férfiak? Megsértődik.... A jobbik eset, mikor n fogja fel és tovább zaklat. A másik, mikor megpróbál tönkretenni, rossz híredet kellteni. Vagy mindkettő.


De a tinifiúcskákat, hadd utasítsam el továbbra is...


Egyébként pont nem erről van szó, teljesen el vagy tévedve. Én voltam az a lány, akit gimiben az osztálytársai, tanárok, kollégéiumban gúnyoltak és zaklattak, mert "csúnya". Közben meg 90 %-nál jobban néztem ki, de egyéletre tönkretettek. Mert fogszabályzóm volt bazzeg, ezért... Napi szinten, dobáltak, zöködtek is.... Manapság meg a kezeletlen csipőficamom miatt röhögnek ki gyakran....


Akkor én vagyok a lúzer lány???


Kettő, meg lehet párja van, azért nem ment a flörtölésbél tovább. Ami nem baj. Akkor jó volt, de már meg sem ismerném kb.

2020. jan. 17. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha akart volna valamit, akkor mit tudjam elkísér, elkéri a számom stb., de ltátam rajta, hogy unja a trásasgáomat és csak azért nyálas, meg ledves, mert mihamarabb menni akarna."


Szóval annyi történt, hogy nem történt semmi... Kezdeményezett, de nem ment tovább. Na hát ilyenkor az van (szerintem), hogy a férfi több biztatást vár a nő részéről, sokkal többet, hogy tovább merjen lépni.

Egyszer szemtanúja voltam (közelről) egy ilyen esetnek. Egy barátnőmet vártam éppen, és már közeledett felém, amikor egy pasi leszólította őt, egyértelműen ismerkedési szándékkal. A barátnőm kedves volt vele, közvetlen, nyitott, a pasi mégis ennek ellenére továbbállt úgy, hogy nem kérte el a számát, stb. Pedig egyértelműen ismerkedni akart! Megijedt? Zavarban volt? Azóta se érti a barátnőm se, és én se, aki mondom, közvetlen közelről voltam tanúja az esetnek. Egyszerűen vannak ilyen pasik, ne vedd magadra!

2020. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!