Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kiderül, hogy 4 műszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül, hogy 4 műszakban dolgozok egy gyárban jó pénzért, akkor miért menekül 5 per 5 nő hanyatt homlok (az az oka, mert addig semmi baj nincs még nem mondom), holott addig megfelelően ment minden az ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Diplomás vagyok, de nettó 80 al többet keresek így 4 műszakban. De netes vagy itt a gyks ismerkedés során minden nő azonnal menekül, ha ezt meghallja.
2020. jan. 17. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem menekülnék
2020. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 peca1000 ***** válasza:
100%
Mert túl sokat melózól, és nem marad rá időd.
2020. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De. Tuti. Eddig itt 6 nő írt rám (vagyis női nevük volt és úgy is írtak) vagy valamilyen itteni kérdésem vagy válaszom folytán. Aztán mondom 4 műsuakban dolgozom, mert diplomás ápolóként túlórával is nettó -80 ban voltam ehhez képest. Ezután mind a 6 úgy eltűnt, mint a kámfor.
2020. jan. 17. 23:39
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát számoljunk, heti kb 48 óra ez így. 4 nap 12 óra, 3 nap pihenő.
2020. jan. 17. 23:40
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszik nincs jövőképed.
2020. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ha nem vesznek fel olyan munkakörbe, ami sok százezret fizet és előre tudsz lépni vezetőnek, akkor jogos.
2020. jan. 17. 23:46
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a munkádat/kereseted hibáztatod, akkor azért lépnek le. Ennél egy szimpátia 100x összetettebb. Kicsit gondold át jobban.
2020. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Tobb olyan kerdest is olvastam mar, amiben tobb muszakban dolgozo parjukrol panaszkodtak nok, hogy a szabadnapjaikat gyakorlatilag ugy ahogy van egyben atalusszak, harom napbol maximum egyet vannak ebren, es nincs semmi kozos program emiatt szinte soha. Szerintem a ket muszak is hulyeseg, de az meg nem zavar be annyira.
2020. jan. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Mert azt hiszik, hogy hülye vagy és szegény, mint a templom egere. Ha azt írnád, hogy orvos vagy, nem zavarná őket az sem, ha heti 70 órát dolgoznál.

Én is gyárban dolgozok, nő vagyok. Általában azt hiszik, hogy valami putriban élünk. Azért gondolom ezt, mert többször is megtörtént már, hogy valaki megtudta, hogy hol lakok, és látszódott rajta a meglepődés, utána meg teljesen megváltozott a viselkedése.

2020. jan. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna ha a szabadnapjaiban kepes ram is koncentralni...

A legnagyobb baj az h nehez minosegi idot egyutt tolteni igy !

Plane ha a szabadnap hetkoznapra esik

2020. jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!