Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet fel ismerni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet fel ismerni ha valaki domináns férfi?

Figyelt kérdés

Társkeresőkön olyan, pasit keresek, akinek tetszem korombeli és domináns pasi mert a mama kedvencéket nem szeretem se a linkeket stb hogyan vagy miből lehet fel ismerni ismerkedéskor hogy valaki domináns és nem link vagy nem szexet akár hanem ilyen amit én keresnék?


25éves lány.



2020. jan. 12. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Interneten mindenki domináns és alfahím, mivel nem látszik a valódi énje. Az csak a randin derül ki.
2020. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És az első randin miből derül ki?
2020. jan. 12. 13:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ilyen pasik hamar foglaltak lesznek. Nagy rájuk a konkurencia. A barátnőnek igen a sarkára kell állni, hogy megvédje amit már egyszer megszerzett. Azért sok szerencsét.

Miről lehet megismerni őket: határozottság, szeret irányítani és tud is.

Megjegyzés: Ugyanaz az ember különböző partnerek mellett lehet írányító vagy alárendelt.

Én nőként voltam már mindkét szerepben, de jobban szeretem ha a barátom a domináns.

2020. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vicces hogy úgy keresel domináns férfit hogy azt se tudod milyen. :D
2020. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Dominans ffi hatàrozott.

Nem hezitàl meg chetel hetekig honapokig a semmiröl, hanem elhiv randira kerek perec. Telon is hamar felhiv.

Vannak konkret ötletei a randit illetöen nem mulyàskodik.

Randin kihozza belöled a nöt. Azaz észreveszed sajàt magadon hogy automatikusan valahogy kacérkodsz vele, tudatalatti vonzalmat ébreszt benned, meg tud fogni, valojàban ura a helyzetnek tudja hogyan lehet hatni a nökre.

Randi utan nem kezd játszmàzni meg gosthingolni hanem ugyanugy levadàsznivalo "vadkènt"kezel tovabbra is es tiszteletben tartva mint nöt szoval nem fog az àgyàba invitalni egyenesen, hanem behàloz, hogy szépen lassan töle függj.profi

2020. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagy rájuk a konkurencia viszont ha szerelmesek lesznek az tele van szenvedellyel azt kàr lenne kihagyni
2020. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Agresszív,hamar eljár a keze,övé az utolsó szó,stb.
2020. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Így elméletben nincs ilyen ,hogy "domináns férfi", ahogy előttem is írták lehet egy azon személy domináns valakivel,míg másnak meg alárendeli magát.

Az, hogy az a férfi aki veled van, dominánsabb nálad leginkább abban nyilvánul meg, hogy ő irányít, ő mondja meg mi legyen, ő dönt, az van amit ő akar. Végső soron egy tutyi-mutyi férfi is lehet domináns, ha az adott kapcsolatban az ő akarata érvényesül. A kapcsolatokban általában az a dominánsabb fél, aki kevésbé szereti a másikat, aki jobban szeret, az inkább alárendeli magát. Azok a férfiak, akik minden nőt ledominálnak általában nem állapodnak meg egy mellett sem hosszútávon, mert nekik ez csak egy játék és hamar elunják ha a nő mindenben alárendeli magukat nekik.

2020. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

A dominans fogalmat ugy latszik nem artana itt tisztazni.

A valodi dominans nem agressziv mert anelkül is siman eltudja erni a celjait ha akarja.

Es nem alarendelt mas kapcsolatokban sem.

Az aki paraszt modon mint a neten benyögi hogy mikor fekszel le vele az nem domknancia hanem paraszt csak.

2020. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Onnan hogy nem könyörög senkinek,eszed vagy nem eszed. Beszélsz magadról vagy nem,ha nem akkor lép a következőre. Nem játszmázik azt az oviba szokták a pisisek. Tudja mit akar,ezt el is várja tőled is,ha nem tudod majd irányítani fog. Úgy szexuális téren,mint az élet egyéb területein. Őszinte,elmondja hogy mit szeret,mit nem. Ha megérted rendben,ha nem,lehet menni. A baj az,hogy a legtöbb lánynak fogalma sincs arról,milyen egy igazi domináns faszi,mert ha ezt kapja megijed,be vágja a hisztit. Egy igazi PASI tudja mi kell a Nőnek,csak mikor megkapja,inkább visszahőköl,mert megijeszti a határozottsága. Egy DOMINÁNS faszit onnan ismersz meg, soha nem fog be....ós löttyedt gatyába flangálni,ami most ugye k...a nagy divat,nem fog a fa...a pirszinget aggatni,nem lesz rajta hatszor nagyobb baseball sapka sem, nem lesz LMBTQ párti és bu..i párti sem. Ő IGAZI férfi lesz,aki a tenyerén fog hordozni,de lesznek elvárásai veled szemben,aminek lehet hogy nem tudsz,vagy akarsz majd megfelelni.

Ezekből tudod majd felismerni,csalhatatlanul! A másik végletet meg már taglaltam fentebb. Mert ugye ők a trendik manapság... Mert ahogy ők is mondják ott van " stil " Nyegle sz.r puhány,kábszeres hülye gyerekek. Én imádkozom érted,hogy találj tényleg egy normálisat,nem lesz könnyű dolgod,a mostani felhozatalt nézve.

2020. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!