Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha rá írok ismeretlenűl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rá írok ismeretlenűl a facebookon szerintetek kedves lesz hozzám?

Figyelt kérdés
vagy elutasító?

2020. jan. 16. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kire? :)
2020. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A lányta.
2020. jan. 16. 12:49
 3/15 A kérdező kommentje:
A lányra.
2020. jan. 16. 12:49
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Tehát egy olyanra, akit te ismersz, ő téged meg nem?

Amennyiben erre igennel felelsz, akkor a kérdésedre a válasz: eléggé valószínűtlen. Miért is lenne kedves egy random idegennel, aki ismeretlenül zargatja egy olyan KÖZÖSSÉGI oldalon, amely MÉG MINDIG NEM TÁRSKERESŐ?

2020. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Itt az a gond hogy te elvárod hogy kedves legyen, neked van egy ilyen nézőpontod, egy kivetítésed de mi van ha nem lesz az? mivan ha f***fej lesz? mi fog történni? csalódni fogsz, szarul fog esni de miért? mert te nem fogadtad be azt az aspektust hogy igen ilyen is van, te is lehetsz ilyen. Soha ne felejtsd el, hogy ez nem rólad szól, hanem róla. Nem feltétlen te rád reagált így, hanem amit ő gondolt te rólad, a helyzetről esetleg nem biztos hogy az úgy van, lehet épp szar napja volt. Érted? ezt kell erősíteni az elmédben nem azt hogy mivan ha. Oké fogadd el lehet ez is, az is de engedd meg. Nem fogsz belehalni, abba viszont igen hogy csak agyalsz. Ezt tudom magamról mert éveken keresztül ezt csináltam. Nem is jutottam sehova soha. :)
2020. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2020. jan. 16. 12:56
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Sokmindentől függ. Attól pl. , hogy milyen a személyisége, hogy mennyire vagy szimpatikus neki a profilod alapján, te hogy kezded a beszélgetést, volt-e már negatív tapasztalata ilyen dologgal, milyen hangulata van stb.
2020. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros irt mar ram, vele kedves voltam, de elutasito. Kapcsolatban elek, amit szerintem o is tudott.

Ismeretleneknek meg szimplan nem szoktam valaszolni. De az, hogy az adott lany hogyan fog reagalni, csak akkor derul ki, ha rairsz.

2020. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Rám írt már ilyen módon nő. Mondtam neki, hogy facen nem ismerkedek. Te is így járhatsz.


F

2020. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejössz az illetőnek és jó a szöveged, akkor TALÁN lesz sikered. Ha nem, akkor nem. Barátnőm mutatott pár üzenetet, amit kapott és nagyon kínosak voltak.
2020. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!