Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a korkülönbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a korkülönbségről?

Figyelt kérdés

Alap esetben véleményem szerint az az ideális, ha a férfi idősebb néhány évvel.

Eddigi kapcsolataimban egyik párom 11, másik 9 évvel volt idősebb nálam.

Most azonban van egy férfi aki több évvel fiatalabb mint én. Engem nagyon zavarna a korkülönbség. Sajnos majdnem 10 évről van szó. Éppen ezért nem is engedem, hogy továbblépjünk (eddig csak neten beszélgettünk). Nagyon sajnálom, mert pont nála érzem azt, amit mindig is kerestem és szerettem volna...de a korkülönbség elront mindent.

Mi a véleményetek erről?


2020. jan. 19. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A mai világban ez már nem probléma, csak figyeljetek egymásra, hogy ne kihasználósdi legyen a vége.
2020. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20-tól felfelé 10 év belefér
2020. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Statisztikát, gyakorlatot tekintve, 10-20 év múlva lel leszel cserélve! Persze vannak ellenpéldák is, a Te döntésed...
2020. jan. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!