Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbségről tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbségről tapasztalatok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még nem vagyunk egy pár, 15 évvel idősebb a férfi nálam, én 30 vagyok. Még furcsa, hogy ennyivel idősebb nálam, mindíg velem egy idős párjaim voltak. Két szinte felnőtt gyereke van, nekem két kicsi.
2018. aug. 12. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

A te életed, neked kell tudni, hogy mit akarsz. Van akinél működik, van akinél nem. Ez ember függő, személyiségfüggő. De ha már most az érdekel, hogy mások mit gondolnának erről, akkor bele se kezdj.

Ha van egy kis esze, akkor 45 évesen már komolyan gondolkodik.

Viszont neked kell tudni, ha vele maradsz, akkor mennyire fog jól esni majd az 50-es éveidbe, ha ő már nyugdíjas lesz, nem dolgozik, viszont neked még kell majd.

2018. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már most ezen agyalsz, inkább bele se kezdj a kapcsolatba...
2018. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem anno 23 évesen volt egy 33 éves barátnőm. Elég nagy difi volt, főleg olyen kórban és főleg ha a nő az idősebb. Életem legjobb kapcsolata volt! Nekem kifejezetten tetszett, hogy sokkal érettebb a felfogása. Rengeteget tanultam tőle, amiket azóta már kamatoztatni is tudtam. 1,5 évet voltunk együtt és biztos vagyok benne, hogyha akkor nem vagyok vele, akkor ma nem vagyok az az ember, aki vagyok.


28/F

2018. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok, és 33 éves a párom. Nagyon jól megvagyunk már 1.5 éve, nem érződik, mondjuk nem is gondolunk rá. :)
2018. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2018. aug. 13. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!